Now Reading
Олів’є Рустен вперше поділився історією про вибух каміна у своєму будинку

Олів’є Рустен вперше поділився історією про вибух каміна у своєму будинку

Олів’є Рустен вперше поділився історією про вибух каміна у своєму будинку

Дизайнер отримав серйозні травми

 

Рік тому, 9 жовтня 2020 року, в паризькому будинку креативного директора Balmain Олів’є Рустена вибухнув камін. Історією дизайнер вирішив поділитися тільки зараз. У своєму Instagram Рустам опублікував фотографію, на якій він зображений з повністю перев’язаною верхньою частиною тіла. Через інцидент дизайнер отримав серйозні опіки.

«Нарешті я відчуваю, що готовий поділитися цим. Рівно рік тому в моєму будинку вибухнув камін. Наступного ранку я прокинувся в паризькій лікарні Сен-Луї», — написав Олів’є в пості під фото. Він також зізнався, що довгий час намагався зберегти випадок в секреті, бо йому було соромно зізнатися та показати себе з травмами. «Можливо, виною всьому є одержимість досконалістю, що притаманна модній індустрії, та мої власні комплекси», — пояснив дизайнер.

За словами Рустена, після одужання він ще довго приховував шрами за допомогою масок для обличчя, водолазок і довгих рукавів, а також багато працював, щоб забути про те, що трапилося.

Нагадаємо, в кінці вересня Олів’є Рустен відсвяткував 10-річчя на посаді креативного директора Balmain. З цієї нагоди він влаштував грандіозне шоу на Тижні моди в Парижі. У ньому взяли участь Наомі Кемпбелл, Наталія Водянова, Мілла Йовович, Карла Бруні та інші моделі.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos