Now Reading
Онучка королеви Єлизавети II Зара Тиндалл втретє стала мамою

Онучка королеви Єлизавети II Зара Тиндалл втретє стала мамою

Онучка королеви Єлизавети II Зара Тиндалл втретє стала мамою

Десятий правнук Її Величності

 

У британській королівській сім’ї знову поповнення: 21 березня в онуки королеви Єлизавети II Зари Тиндалл і її чоловіка Майка народилася третя дитина, хлопчик. Новину батько повідомив особисто, в новому спортивному подкасті на BBC, оголосивши також ім’я спадкоємця –Лукас Філіп.

Тиндалл також поділився подробицями пологів, які пішли зовсім не за планом – народила Зара вдома, на підлозі ванної кімнати, а чоловік надав їй всю посильну допомогу до прибуття акушерок. Оскільки з досвіду народження старших дітей батьки були впевнені, що це знову буде «повільна подорож», вони особливо не поспішали. Але в цей раз події розвивалися стрімко.

Онучка королеви Єлизавети II Зара Тиндалл втретє стала мамою

«… Збігати до спортзали, взяти килимок, постелити рушники, приготуватися, приготуватися, приготуватися! – поділився чоловік Зари. – На щастя, акушерка, яка повинна була зустрітися з нами в лікарні, перебувала недалеко, тому вона під’їхала до нас, встигла якраз тоді, коли ми прийняли позу, а друга акушерка прибула відразу після того, як з’явилася голівка!» Все пройшло добре і щасливий батько особисто перерізав синові пуповину.

Читать также
Онучка королеви Єлизавети II Зара Тиндалл втретє стала мамою

Лукас Філіп – третя дитина 39-річної Зари і 42-річного регбіста Майка, який давно мріяв про сина. Тепер у двох дочок пари, 7-річної Мії і 2-річної Олени, з’явився брат – десятий правнук королеви Єлизавети II, й 22-ий в черзі на британський престол.

До речі, зустрілися Зара і Майк в 2003 році, завдяки принцу Гаррі: саме він познайомив їх на Кубку світу з регбі в Австралії. У 2010-му закохані оголосили про заручини, а на наступний рік одружилися. У 2014-му у пари народилася старша дочка Міа, а ще через чотири роки – молодша Олена.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos