Now Reading
ONUKA та The Maneken стали амбасадорами проєкту «Український конструктивізм»

ONUKA та The Maneken стали амбасадорами проєкту «Український конструктивізм»

ONUKA та The Maneken стали амбасадорами проєкту «Український конструктивізм»

Знамените подружжя написало музику до мультимедійної дії

 

12 листопада в Україні презентуватимуть мультимедійний онлайн-проєкт «Український конструктивізм», присвячений українській архітектурі періоду конструктивізму.

Його амбасадорами виступили солістка українського гурту ONUKA та відомий саунд продюсер The Maneken, українсько-данський художник Сергій Святченко та данський балетмейстер Себастіан Клоборг.

«Оскільки феномен конструктивізму в світовому культурному дискурсі репрезентований виключно як російський авангард і російський конструктивізм, головна ідея нашого проєкту – просування українського конструктивізму як культурного бренду та самобутнього елементу національної ідентичності», коментує співавторка сценарію дійства, історикиня архітектури, дослідниця модернізму та авторка книги «Soviet Modernism. Brutalism. Post-modernism. Buildings and Structures in Ukraine 1955-1991» Євгенія Губкіна.

Читать также
ONUKA та The Maneken стали амбасадорами проєкту «Український конструктивізм»

Сценарій цифрового дійства «Український конструктивізм» побудуваний на реальних подіях. В центрі сюжету – спогади про перебування у Харкові на початку 1930-х років Лотти Бейсе  –молодої німецької архітекторки-модерністки з Баугаузу. Події розгортаються на фоні переходу від «соціалістичного будівництва» часів НЕПу і націонал-комунізму до «форсованої індустріалізації» і тоталітаризму Сталіна.

Зазначимо, Ната Жижченко (Onuka) та Євген Філатов (the Maneken) написали музику до проєкту. Себастіан Клоборг відповідав за хореографію, а Сергій Святченко створив декорації та костюми, які інтерпретують авангардне мистецтво сцени 1920-х років.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos