Now Reading
Playboy Ukraine присвятив новий випуск війні в Україні

Playboy Ukraine присвятив новий випуск війні в Україні

Playboy Ukraine присвятив новий випуск війні в Україні

Виручені кошти від продажу журналу підуть на благодійність

 

Вийшов спецвипуск української версії чоловічого журналу Playboy. Він присвячений війні, розв’язаній Росією проти України. Новинка виглядає максимально нестандартно для еротичного видання, оскільки його головна мета – привернути увагу всього світу до того, що відбувається.

«Те, що українки – незрівнянні, ми доводили всім із кожним випуском Playboy Ukraine понад 15 років. Зараз до нашої країни прийшла війна, і ми щодня доводимо всьому світу ще й те, що наша нація найсильніша. Ми завжди закликали до свободи своїх бажань, а сьогодні ми показуємо всьому світу, що є справжня незалежність та реальна свобода цілої нації», – сказано в анонсі журналу.

На головній сторінці журналу зображені жахливі кадри бомбардувань українських міст, евакуації мирних жителів та героїчні подвиги збройних сил України. Зміни торкнулися і назви – його забарвили у колір українського прапора. Усередині журналу – 100 сторінок про біль українського народу.Playboy Ukraine присвятив новий випуск війні в Україні

«Історичний номер журналу Playboy. Цей номер побачить увесь світ. У ньому немає текстів і того, що ви звикли бачити у нашому журналі – у ньому є лише війна. Усі 100 сторінок. 100 сторінок болю. Скажу чесно, я починав дивитись 3 рази – до кінця не додивився», – написав у своєму Telegram-каналі власник бренду Playboy в Україні Олександр Шевченко.

Читать также
Playboy Ukraine присвятив новий випуск війні в Україні

Виручені гроші від продажу журналу підуть на покупку машин швидкої допомоги.

«Ми займаємось гуманітарною допомогою країні з перших днів війни і зараз поставили собі завдання купити 20 швидких. Кошти від продажу журналу підуть саме на них. Придбати електронну версію ви можете за посиланням. Після війни кожен отримає історичну друковану версію журналу чи особисто в руки на вечірці Playboy, чи поштою», – додав Олександр Шевченко.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos