Now Reading
Пріянка Чопра поділилася історією маленької харків’янки Соні

Пріянка Чопра поділилася історією маленької харків’янки Соні

Пріянка Чопра поділилася історією маленької харків’янки Соні

«Жодна дитина не повинна жити під землею»

 

Західні знаменитості один за одним долучаються до боротьби в інформаційному просторі, розповідаючи про військові злочини РФ, скоєні щодо мирного населення України. Раніше оскароносна актриса Анджеліна Джолі поділилася емоціями від зустрічі з українськими дітьми, які постраждали від ракетного удару російських окупантів по вокзалу у Краматорську.

А днями відома актриса, модель і посол доброї волі UNICEF Пріянка Чопра на своїй сторінці в Instagram опублікувала зворушливу історію 10-річної харків’янки на ім’я Соня, яка з початку війни змушена ховатися в метро разом із мамою, бабусею, тіткою та двома домашніми улюбленцями.

Лавка у вагоні замість ліжка, коробка замість столу, перон замість ігрового майданчика – так виглядає нинішнє життя дівчинки. Але незважаючи на важкі часи, Соня катається на роликах, відвідує заняття з карате та ходить на уроки, організовані волонтерами.

«Жодна дитина не повинна жити під землею. Жодна дитина не повинна жити у страху. Жодна дитина не повинна бути позбавлена ​​своїх прав», – закликала Чопра, доповнивши допис відеороликом, знятим у харківському метро, ​​із Сонею у головній ролі.

Окремо Пріянка згадала про важливість роботи UNICEF та його партнерів для допомоги українським сім’ям. Актриса закликала свою 77,2 мільйонну армію шанувальників допомогти Україні та зробити пожертву на користь UNICEF.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos