Now Reading
Режисер Кім Кі Дук помер від коронавірусу: згадуємо найкращі його фільми

Режисер Кім Кі Дук помер від коронавірусу: згадуємо найкращі його фільми

Режисер Кім Кі Дук помер від коронавірусу: згадуємо найкращі його фільми

Йому було 59 років

 

Знаменитий корейський режисер Кім Кі Дук помер у Латвії. Як повідомляє видання Delfi, причиною смерті кінематографіста стали ускладнення, викликані COVID-19.

«Офіційну заява зробить дочка режисера, яка зараз знаходиться в Південній Кореї. Але я можу повідомити, що о 01:20 ночі він помер від ускладнення COVID-19 у Латвії в лікарні, де він знаходився», – підтвердив сумну новину режисер Віталій Манський.

Режисер Кім Кі Дук помер від коронавірусу: згадуємо найкращі його фільми

Кім Кі Дук – лауреат Венеціанського, Каннського й Берлінського кінофестивалів. У числі його нагород «Срібний ведмідь» у номінації «Кращий режисер» за фільм «Самаритянка», нагорода програми Особливий погляд Каннського кінофестивалю за фільм «Аріран», «Золотий лев» за фільм «П’єта».

Він зняв 25 фільмів як режисер, а свою дебютну картину «Крокодил» Кім Кі Дук представив у 1996 році. Пропонуємо вшанувати пам’ять знаменитого режисера й згадати його кращі картини.

 

П’ять кращих фільмів Кім Кі Дука

 

Самаритянка

Фільм удостоївся «Срібного ведмедя» за кращу режисуру на Берлінському кінофестивалі. За сюжетом дві подруги Чже-Енг і Е-Чжин вирішують накопичити гроші на подорож Європою й знаходять вельми незвичайний спосіб. Е-Чжин шукає заможних чоловіків, а Чже-Енг надає їм сексуальні послуги. Одного разу Чже-Енг помічає поліцейських, які приїхали до мотелю, й вистрибує у вікно. Вчинок став фатальним для дівчини й незабаром вона гине в лікарні. А її смерть повністю змінює життя Е-Чжин…

Весна, літо, осінь, зима… і знову весна

Фільм схожий на філософську притчу, за допомогою якої, на прикладі пір року та життя двох ченців, режисер намагається донести, що час неможливо зупинити, що все закономірно, й не варто намагатися порушити хід життя. До речі, одну з головних ролей у картині виконав сам Кім Кі Дук.

Острів

За сюжетом колишній поліцейський Хенсік, ховаючись від закону, поселяється в будиночку на озері, який належить німий Хіджін. Незабаром між ними зав’язуються дивні стосунки: Хіджін піклується про Хенсіка, рятуючи від двох спроб самогубства, а він, у свою чергу, рятує її.

П’єта

Головний герой фільму Лі Кан До з Сеулу – жінконенависник. Одного разу він знайомиться з жінкою, яка видає себе за його матір. Він їй не вірить і піддає різним приниженням, але та все одно продовжує за ним доглядати і Лі Кан До починає розуміти, що вперше в житті у нього з’явилася сім’я. Він вирішує впустити її до свого будинку, але навіть не припускає, як це змінить його життя…

Порожній дім

Головний герой займається тим, що таємно живе в порожніх квартирах, поки їх господарі не повернуться. Проте одного разу він проникає в таку квартиру й бачить там жінку…

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos