Now Reading
Ріанна стала національним героєм Барбадосу

Ріанна стала національним героєм Барбадосу

Ріанна стала національним героєм Барбадосу

Ще одне почесне звання

 

За всю свою кар’єру барбадоська співачка Ріанна здобувала безліч нагород та титулів. На її рахунку дев’ять статуеток «Греммі» та статус одного з головних інфлюенсерів поп-культури. Цього вона досягла завдяки неймовірному самоконтролю та приголомшливої ​​здатності змінюватися, залишаючись при цьому вірною своїм інстинктам.

Тепер співачка отримала ще одне почесне звання – вона стала національним героєм Барбадоса, який вийшов з-під контролю британської корони. Про це оголосили на церемонії проголошення республіки. Прем’єр-міністр Міа Моттлі назвала це великою честю для держави.

«Від імені нації та гордого народу ми оголошуємо тебе національною героїнею Барбадоса, наш посланник Робін Ріанна Фенті. Продовжуй сяяти як діамант та бути гордістю своєї країни», – заявила прем’єр-міністр Міа Моттлі.

Для заходу Ріанна вибрала шовкове плаття з вирізом халтер від Bottega Veneta та босоніжки на шпильці з тонкими ремінцями. Свій образ вона доповнила круглими сережками та зачіскою в африканському стилі.

Читать также
Ріанна стала національним героєм Барбадосу

Ріанна стала національним героєм Барбадосу

Додамо, 30 листопада Барбадос офіційно став республікою. Острівна держава ще давно здобула незалежність, але тільки зараз набула справжнього суверенітету. На посаду президента країни вступила обрана у жовтні Сандра Мейсон.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos