Now Reading
Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21

Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21

Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21

Баланс між повсякденністю та вбраням на вихід

 

Під час другого дня міланського Тижня моди нову колекцію представила Альберта Ферретті. Дизайнер зробила акцент на повсякденному одязі, по-новому інтерпретувавши класику.

У новій лінійці Alberta Ferretti жінка вміло поєднує м’якість і силу, вона сповнена протиріч і контрастів. «Я жінка, яка займається дизайном для жінок. Як я могла не враховувати їх потреби? Проте, бути реалістом не означає перейти в режим банальності», – переконана Альберта Ферретті.

Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21

Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21

Краса костюмів, пальто і комбінезонів у новій колекції підкреслена розкішними текстурами – кашеміром, вовною, вельветом і натуральною шкірою. Головними зірками лінійки стали штани – з кольорової шкіри, деніму і навіть паєток. Їх Ферретті об’єднує з джемперами, водолазками, сорочками і навіть спідницею – такий багатошаровий look виглядає напрочуд гармонійно.

Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21

Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21Широкополі капелюхи та спідниці поверх штанів у колекції Alberta Ferretti FW’21
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos