Now Reading
«Тато чекав на це відео»: Настя Каменських присвятила зворушливий кліп своєму батькові

«Тато чекав на це відео»: Настя Каменських присвятила зворушливий кліп своєму батькові

«Тато чекав на це відео»: Настя Каменських присвятила зворушливий кліп своєму батькові

Ода закоханим і люблячим

 

Настя Каменських презентувала чуттєвий кліп на нову пісню «Почуття», авторами слів і музики якої стала сама співачка та її чоловік Потап. Відеороботу артистка готувала спеціально до Дня закоханих – подарунок для всіх, хто закоханий і кохає. У своєму Instagram Настя опублікувала ніжний кадр з кліпу, на якому вона предстала в обіймах своєї мами Лідії, яка знялася у відео. За словами артистки, композиція дуже подобалася її батькові, якого не стало кілька днів тому.

«Почуття» подобалася татові, він любив її слухати і дуже чекав на прем’єру. Подобалося, що в пісні розповідається про почуття дівчини, яка йде під вінець, про емоції батьків, які віддають свою дочку заміж. І мої батьки відчували себе найщасливішими людьми, коли виходила заміж я. Але особливо тато чекав на це відео, тому що в ньому знімалася мама. На жаль, Всесвіт розпорядився інакше, і тато не встиг побачити прем’єру. Спочатку я хотіла все скасувати, але потім зрозуміла, що випуск цієї особливої ​​пісні – кращий спосіб висловити всю мою любов і вдячність йому», – поділилася Настя.

 

«Батьки з дитинства вчили мене, що кохання – це головне почуття на землі і їх трепетні, сповнені кохання і пристрасті стосунки, тому найкраще підтвердження. «Почуття» – ода закоханим і люблячим. Я щаслива, що у мене є кохана людина, з якою ми розділяємо любов і музику. І створили для вас цю неймовірну композицію. Я сподіваюся, вона надихне кожного цінувати щасливі моменти з коханими. Не втрачайте час, коли можете сказати «кохаю» і «дякую» тим, хто вам дійсно дорогий», – додала співачка.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos