Театр на подіумі: як відбулося кутюрне шоу Maison Margiela

Модний тріумф Гальяно
Модний дім Maison Margiela завершив напередодні паризький сезон високої моди сенсаційною колекцією Джона Гальяно та захопливим шоу — блискучим баченням паризької історії, яке привело б у захват Бальзака чи Віктора Гюго.
Кутюрний показ, який модні критики вже охрестили найкращим шоу останніх десятиліть, відбувся під мостом Александра ІІІ у французькій столиці.

Моделі, які втілили образи куртизанок, танцівниць з Мулен Руж, жінок легкої поведінки, затятих нічних гравців та вуличних крадіїв створили майже галюцинаційний перформанс: із восковим макіяжем та божевільними очима вони пластично, зухвало та експресивно обігрували навколишній реквізит — елементи паризьких барів та кабаре, спустошені темні вулиці, занурюючи всіх присутніх у справжній модний транс.


Кульмінацією шоу став вихід Гвендолін Крісті в латексній, схожій на кринолін сукні, синьому корсеті та рукавичках у формі скелета.

З приємністю зазначимо, що однією із моделей шоу стала українка Юлія Безрядіна, яка пройшлася подіумом в прозорій сукні та жовто-блакитних туфлях.

Загалом, за всією театральністю постановки, декораціями, світлом та рухами моделей приховалися якісні та стильні речі: прозорі плаття, рожеві човники-tabi, корсети з мікроталією, плісировані штани, об’ємні спідниці та жакети, вовняні блейзери, ідеально скроєні чоловічі костюми й пальта.



Серед зіркових гостей у front-row шоу засвітилися сімейство Кардаш’ян-Дженнер. Кім одягла чорну обтислу сукню з вирізами, яка підкреслила її знамениті форми.


Кайлі вразила ефектним образом у сріблястій сукні з короткими рукавами та вирізом декольте. А їхня мати Кріс вбралася в чорний костюм та білу сорочку, які доповнила високими шкіряними рукавичками.


Фото: Instagram @enzoply, @maisonmargiela
		







