Now Reading
Традиції і старовинні ремесла в новій колекції Litkovskaya Artisanal

Традиції і старовинні ремесла в новій колекції Litkovskaya Artisanal

Традиції і старовинні ремесла в новій колекції Litkovskaya Artisanal

Речі з історією

 

 

Український бренд Litkovskaya представляє нову колекцію Artisanal, яку сама дизайнер називає квінтесенцією ідей і ДНК бренду. Демі-кутюрна лінія, виконана з перероблених матеріалів, вінтажних предметів і залишків виробництва, замислювалася як діалог поколінь, передача любові через вікові традиції. В основі Artisanal — полотна, які створюються майстринями з Карпатських сіл на старовинних верстатах. Тому кожна річ серії дійсно унікальна, з особливим малюнком і поєднанням текстур. Чого тільки вартий жакет-напівпальто, виготовлений з 30 чоловічих сорочок, брюки з «рваними» краями, жакети oversize з доріжок і пальто-ковдри!

Про роботу над колекцією найкраще розповість фільм, який три дні знімали в Карпатах. Саме його Ліля Літковська представила замість шоу в рамках Paris Fashion Week. Хоча не обійшлося і без інцидентів. Саме в ранок показу офіційний Instagram-аккаунт бренду зламали, але ситуацію врятувала наявність другої сторінки.

Традиції і старовинні ремесла в новій колекції Litkovskaya ArtisanalТрадиції і старовинні ремесла в новій колекції Litkovskaya ArtisanalТрадиції і старовинні ремесла в новій колекції Litkovskaya ArtisanalТрадиції і старовинні ремесла в новій колекції Litkovskaya ArtisanalТрадиції і старовинні ремесла в новій колекції Litkovskaya ArtisanalТрадиції і старовинні ремесла в новій колекції Litkovskaya ArtisanalТрадиції і старовинні ремесла в новій колекції Litkovskaya ArtisanalТрадиції і старовинні ремесла в новій колекції Litkovskaya ArtisanalТрадиції і старовинні ремесла в новій колекції Litkovskaya ArtisanalТрадиції і старовинні ремесла в новій колекції Litkovskaya ArtisanalТрадиції і старовинні ремесла в новій колекції Litkovskaya ArtisanalТрадиції і старовинні ремесла в новій колекції Litkovskaya ArtisanalТрадиції і старовинні ремесла в новій колекції Litkovskaya ArtisanalТрадиції і старовинні ремесла в новій колекції Litkovskaya Artisanal
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos