Now Reading
Трістан Томпсон публічно попросив у Хлої Кардаш’ян вибачення за свої зради

Трістан Томпсон публічно попросив у Хлої Кардаш’ян вибачення за свої зради

Трістан Томпсон публічно попросив у Хлої Кардаш’ян вибачення за свої зради

А також зізнався, що у нього справді є дитина від іншої дівчини

 

30-річний професійний баскетболіст Трістан Томпсон визнав себе батьком дитини, матір’ю якої є спортивний тренер Маралі Ніколс. Дівчина завагітніла від спортсмена у березні минулого року, коли Трістан зустрічався з Хлої Кардаш’ян.

Тоді спортсмен вимагав від Маралі зробити аборт і запропонував грошову компенсацію у вигляді $75 тис. Проте дівчина відмовилася від грошей і подала до суду на аліменти.

Під час слухання справи суд зобов’язав спортсмена зробити тест на батьківство. У результаті ДНК-тест показав, що Томпсон дійсно є батьком дитини, яку Маралі народила у грудні 2021 року.

Після цього Трістан визнав дитину і вибачився за свої дії.

Читать также
Трістан Томпсон публічно попросив у Хлої Кардаш’ян вибачення за свої зради

«Сьогодні результати тесту на батьківство показали, що я став батьком дитини від Маралі Ніколс. Я беру на себе повну відповідальність за свої дії. Тепер, коли батьківство встановлено, я з нетерпінням чекаю на можливість дружно виховувати нашого сина», – зазначив спортсмен на своїй сторінці в Instagram.

Він також окремо звернувся до Хлої Кардаш’ян: «Я щиро вибачаюсь перед усіма, кого я образив або розчарував під час цього випробування як публічно, так і в приватному порядку. Хлоя, ти цього не заслуговуєш. Ти не заслуговуєш на той душевний біль і приниження, які я тобі завдав. Ти не заслуговуєш на те, як я поводився з тобою всі ці роки. Мої дії безумовно не збігаються з тим, як я відношуся до тебе. Я відчуваю до тебе глибоку повагу та любов. Незалежно від того, що ти можеш подумати. Ще раз, я неймовірно жалкую».

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos