Now Reading
У Києві посилено карантин: до чого зобов’язує «помаранчева зона»

У Києві посилено карантин: до чого зобов’язує «помаранчева зона»

У Києві посилено карантин: до чого зобов’язує «помаранчева зона»

Нові обмеження

З понеділка в Києві вводиться «помаранчевий» карантинний режим, а це означає, що у зв’язку з пандемією COVID-19 вступають в силу додаткові обмеження – про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

У своєму Інстаграм він звернувся до киян і Національної поліції із закликом дотримуватися і стежити за дотриманням правил і обмежувальних заходів відповідно. «Ситуація із захворюваністю у столиці, як і в країні, – складна. Більшість хворих лікуються на самоізоляції. У багатьох пацієнтів, які отримали позитивний результат на вірус, хвороба протікає безсимптомно. І деякі хворі поводяться безвідповідально – відвідують громадські заклади, – говорить Кличко у зверненні, – Поліція, що отримує дані про хворих, зобов’язана відслідковувати переміщення пацієнтів, які перебувають на самоізоляції. І контролювати дотримання ними умов самоізоляції. Як того вимагає законодавство».


Входження у «помаранчеву» зону епідеміологічної небезпеки передбачає наступні обмеження:

  • Проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, та інших) заходів дозволене за участі не більше 220 осіб — 1 особа на 10 м2 площі будівлі
  • Заборонена діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, – крім готелів
  • Відвідування групових занять у професійних та вищих навчальних закладах освіти дозволене групами не більше 20 осіб
  • Проведення медзакладами планових госпіталізацій теж тимчасово обмежене
  • Заборонена діяльність спортивних залів та фітнес-центрів, крім закладів, що можуть забезпечити відвідування не більше 1 особи на 10 м2 приміщення
  • Заборонений прийом дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку – санаторіїв і таборів у столиці та передмісті
  • Перевезення пасажирів автомобільним та міським громадським транспортом здійснюється тільки в кількості 50% місць для сидіння.
View this post on Instagram

Друзі! У зв’язку зі збільшенням кількості хворих на COVID-19, Київ увійшов до "помаранчевої" зони епідеміологічної небезпеки. Відтак, за рішенням урядової комісії з надзвичайних ситуацій, у столиці знову запровадять низку обмежень.  ⠀ Входження у «помаранчеву» зону епідеміологічної небезпеки передбачає наступні обмеження: 🔺Проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, та інших) заходів дозволене за участі не більше 220 осіб — 1 особа на 10 м2 площі будівлі 🔺Заборонена діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, – крім готелів 🔺Відвідування групових занять у професійних та вищих навчальних закладах освіти дозволене групами не більше 20 осіб 🔺Проведення медзакладами планових госпіталізацій теж тимчасово обмежене. Це не стосується надання медичної допомоги вагітним, новонародженим, пацієнтам з онкозахворюваннями, паліативних хворим та випадків, коли є ризик для життя пацієнта 🔺Заборонена діяльність спортивних залів та фітнес-центрів, крім закладів, що можуть забезпечити відвідування не більше 1 особи на 10 м2 приміщення 🔺Заборонений прийом дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку – санаторіїв і таборів у столиці та передмісті 🔺Перевезення пасажирів автомобільним та міським громадським транспортом здійснюється тільки в кількості 50% місць для сидіння. ⠀ ❗️Я хочу звернутися до Національної поліції! Ситуація із захворюваністю у столиці, як і в країні, – складна. Більшість хворих лікуються на самоізоляції. У багатьох пацієнтів, які отримали позитивний результат на вірус, хвороба протікає безсимптомно. І деякі хворі поводяться безвідповідально – відвідують громадські заклади.  ‼️Поліція, що отримує дані про хворих, зобов'язана відслідковувати переміщення пацієнтів, які перебувають на самоізоляції. І контролювати дотримання ними умов самоізоляції. Як того вимагає законодавство.

A post shared by Віталій Кличко (@vitaliyklitschko) on

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos