Now Reading
Бен Стіллер поділився враженнями від поїздки до України

Бен Стіллер поділився враженнями від поїздки до України

Бен Стіллер поділився враженнями від поїздки до України

«Передусім ваша країна дуже красива!»

 

Раніше ми писали про те, що голлівудський актор та посол доброї волі ООН Бен Стіллер приїжджав до України. За час свого візиту він встиг поспілкуватись з українськими переселенцями, відвідати деокуповані міста та села Київщини, а також зустрітись із Володимиром Зеленським.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)

Ця поїздка викликала в актора глибокий емоційний відгук. Найбільше його шокували історії постраждалих від війни українців. Він згадав розповідь української мами, яка з 10-річними близнюками вночі рятувалася від обстрілу окупантів.

«Вони навіть не знали, коли зможуть вийти надвір. І ось цей терор, навмисно спрямований на цивільних, – це просто гидко. Інший чоловік розповів, що це був як фільм жахів – ніхто не знав, куди тікати. Живі розмови із постраждалими дають розуміння, що саме відбувалося і як. Світ має про це знати, щоб допомогти зупинити»,  розповів він під час свого ексклюзивного інтерв’ю для телеканалу «1+1».

На запитання, чи боявся актор їхати в Україну, він відповів:

«Ми про це говорили і вирішили, що це варте того. Я радий, що приїхав, це чудова країна. Я вперше в Україні. Київ, Львів – чудові міста. Дуже шкода приїжджати сюди за нинішніх умов, але я бачу життя людей, бачу, як вони повертаються до звичного життя, бачу їхню стійкість. Це надихає нас у США, тож я дуже радий, що приїхав», відзначив Бен Стіллер.

Основною метою візиту зіркового гостя – привернути увагу світової спільноти до війни в Україні.

«Я тут разом із ООН у справах біженців. Наша гуманітарна місія – привернути увагу до долі вимушених переселенців у результаті цієї війни, до внутрішньо переміщених осіб. А таких мільйони та мільйони. Ви дивитеся це по телевізору, але коли говориш з людьми, які пережили жорстокість цієї безглуздої війни, усвідомлюєш, як жахливо бути в такій ситуації. Таке неможливо відчути, лише переглядаючи телебачення чи соцмережі. Тому я відчув, що важливо сюди приїхати, розповісти світові, що ця війна має припинитися, що люди мають право на безпеку», підкреслив Стіллер.

Окремо він звернувся до українців: «Передусім ваша країна дуже красива! Мені дуже приємно приїхати сюди вперше в житті. Я передаю вам багато підтримки та любові. Американський народ з вами!».

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Все права защищены.