UFW SS’26: медитація на перетині моди та мистецтва у колекції Poustovit

Роздивляємося ближче
Лілія Пустовіт повернулася на подіум Ukrainian Fashion Week із перформансом «Зв’язок», що відбувся у бароковому Староакадемічному корпусі Києво-Могилянської академії.
Подія стала особливим поєднанням моди та мистецтва, натхненним роботами художника Павла Макова.
Більше десяти років колекції Poustovit перегукуються з його образами — від серій Utopia та Донроза до проєкту Вирвані сторінки.
Цього разу взаємодія перетворилася на спільний жест: моделі у вбранні з нової та архівної колекцій стали частиною інсталяції, де тканини й принти поєднувалися з роботами Макова, вибудовуючи мереживо пам’яті та символів.
«Зв’язок» став не традиційним показом, а радше художнім досвідом — роздумами про крихкість і силу, про особисте та колективне, про відродження й надію. Атмосфера архітектури XVIII століття лише підкреслила багатошаровість і надала події відчуття діалогу поколінь та культур.
Фото: Vlad Savemyvision