Now Reading
Українська стрічка взяла головну нагороду на кінофестивалі у Флоренції

Українська стрічка взяла головну нагороду на кінофестивалі у Флоренції

Українська стрічка взяла головну нагороду на кінофестивалі у Флоренції

В Україні фільм вийде в прокат в 2021 році

 

Документальний фільм українського режисера Аліни Горлової «Цей дощ ніколи не закінчиться» (This Rain Will Never Stop) взяла головну нагороду Festival dei Popoli – найстарішого європейського фестивалю і єдиного в Італії майданчика для креативної документалістики. Через пандемію приз команда стрічки отримувала онлайн – вперше за 60 років фестиваль, який проводили у Флоренції, змінив формат.

У картині показано історію 20-річного Андрія Сулеймана, сина українки та сирійця. Після початку війни він з родиною переїхав з Сирії до України, де вирушив на Донбас як волонтер Червоного Хреста. Тим часом помирає його батько і Андрій повертається до Сирії, щоб його поховати.

«Україні довелося стати ареною найжахливіших трагедій ХХ століття: Голодомор, Голокост, Чорнобиль. Сьогодні, будучи воротами до Європейського союзу, країна стала транзитною територією для біженців та жертв війн – від Донбасу до Сирії. Фільм ілюструє темну ауру місця, якого торкнулася історія, використовуючи потужні чорно-білі кадри, що нагадують велику школу неігрового радянського кіно», – йдеться на сайті Festival dei Popoli.

Читать также
Українська стрічка взяла головну нагороду на кінофестивалі у Флоренції

Паралельно «Цей дощ ніколи не закінчиться» бере участь в IDFA – найбільшому фестивалі документального кіно, який наразі проходить в Амстердамі. В український прокат стрічка вийде в 2021 році.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos