Now Reading
Від величезної гардеробної кімнати до галереї: Серена Вільямс показала свій новий будинок у Флориді

Від величезної гардеробної кімнати до галереї: Серена Вільямс показала свій новий будинок у Флориді

Від величезної гардеробної кімнати до галереї: Серена Вільямс показала свій новий будинок у Флориді

Спортсменка придбала розкішний будинок

 

Американська тенісистка Серена Вільямс стала головною героїнею березневого номера журналу Architectural Digest, а також знялася для YouTube-каналу видання, де особисто провела екскурсію своїм новим будинком у Флориді. За словами спортсменки, займатися дизайном вона довірила агентству V Starr, яке належить її сестрі Венус.

 

У будинку, площею в 1350 квадратних метрів, є тренажерний зал з сауною, винний погреб, кімната нагород і вітальня-галерея з безліччю робіт від відомих сучасних художників і скульпторів. Крім того, у вітальні є незвичайна книжкова шафа, за якою ховається потайна кімната-караоке. А гардеробна кімната Серени, площею 57,6 квадратних метрів – втілення мрії будь-якої дівчини.

Пощастило з кімнатою і доньці Серени і Алексіса Оганяна Олівії – дитяча обладнана ліжком у вигляді справжнього замку принцеси з гіркою, а також скляної люстрою ручної роботи від художника Джоша Фредіса.

Від величезної гардеробної кімнати до галереї: Серена Вільямс показала свій новий будинок у ФлоридіВід величезної гардеробної кімнати до галереї: Серена Вільямс показала свій новий будинок у ФлоридіВід величезної гардеробної кімнати до галереї: Серена Вільямс показала свій новий будинок у ФлоридіВід величезної гардеробної кімнати до галереї: Серена Вільямс показала свій новий будинок у ФлоридіВід величезної гардеробної кімнати до галереї: Серена Вільямс показала свій новий будинок у ФлоридіВід величезної гардеробної кімнати до галереї: Серена Вільямс показала свій новий будинок у ФлоридіВід величезної гардеробної кімнати до галереї: Серена Вільямс показала свій новий будинок у ФлоридіВід величезної гардеробної кімнати до галереї: Серена Вільямс показала свій новий будинок у ФлоридіВід величезної гардеробної кімнати до галереї: Серена Вільямс показала свій новий будинок у Флориді
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos