Now Reading
Як Анжеліна: Віталіна Ющенко допомагає рятувати бджіл на планеті

Як Анжеліна: Віталіна Ющенко допомагає рятувати бджіл на планеті

Як Анжеліна: Віталіна Ющенко допомагає рятувати бджіл на планеті

Джолі пишатиметься

 

Віталіна Ющенко приєдналася до ініціативи з порятунку бджіл на планеті, представивши проєкт «Бджола». Натхненням послужила знаменита акція Анжеліни Джолі – відео, в якому все тіло голлівудської зірки вкрите бджолами. Ролик Віталіна показала своєму батьку, екс-президенту України Віктору Ющенку, і виявила бажання підтримати ініціативу. Отримавши благословення батька, почала підготовку.

Як Анжеліна: Віталіна Ющенко допомагає рятувати бджіл на планеті

«Я виросла у сім‘ї де шанують природу та українські традиції. Напевно, кожна людина в Україні знає, як мій батько плекає і цінує бджіл. Дуже рада, що він підтримав моє прагнення, тому що ситуація дійсно критична, – ділиться Віталіна. – Ви спитаєте, чи було мені страшно? Ні, бо я змалечку оповита любов‘ю цих комашок і зараз вони потребують наших об’єднаних зусиль і допомоги».

Як Анжеліна: Віталіна Ющенко допомагає рятувати бджіл на планеті

Було прийнято рішення не змінювати концепцію ролика за участю Джолі, щоб не зміщувати акценти на другорядні речі. Як і першоджерело, відеоролик покликаний привернути увагу до дійсно катастрофічної актуальної ситуації: поля обробляють шкідливими хімікатами, завдаючи непоправної шкоди для всієї популяції бджіл, і це тільки вершина айсберга.

 

Зйомки проходили в Інституті бджільництва ім. П. І. Прокоповича в Києві й тривали приблизно 40 хвилин. Як зізналася героїня, без укусів комах не обійшлося, але вони носили одиничний характер і не вимагали втручання лікарів. На цьому гуманітарна ініціатива Віталіни Ющенко з порятунку великих популяцій бджіл від вимирання не закінчується. Вже зараз ведеться робота команди зі співробітництва з міжнародними організаціями – в першу чергу з ЮНЕСКО і з Анджеліною Джолі, – щоб примножити сили та залучити ще більше уваги людей, світової спільноти і політиків до цієї важливої ​​світової проблеми.

5 2 votes
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
1
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos