Now Reading
Яскраві жилети в дусі 70-х, корсети і брючні костюми в новій колекції Olēnich

Яскраві жилети в дусі 70-х, корсети і брючні костюми в новій колекції Olēnich

Яскраві жилети в дусі 70-х, корсети і брючні костюми в новій колекції Olēnich

Акцент на жіночності

 

 

Український бренд Olēnich, в тренчі якого ми бачили Тіну Кунакі на Паризькому тижні моди, представив нову колекцію FW20.

Яскраві жилети в дусі 70-х, корсети і брючні костюми в новій колекції Olēnich

Читать также
Яскраві жилети в дусі 70-х, корсети і брючні костюми в новій колекції Olēnich

Тоді як мода рухається до гендерної нейтральності в одязі, Яна Оленич в своїй останній колекції робить акцент на жіночності. Відійшовши від об’ємних маскулінних форм, дизайнер вводить чисті і чіткі лінії, а також експериментує з корсетом: він пришивається до деталей, м’яко окреслюючи фігуру і підкреслюючи жіночний силует.

Колекція складається з яскравих трикотажних жилетів як акценту і брючних костюмів як ретроспективи моди 70-х, втілення класу і стилю. Колірна палітра включає королівські кольори, такі як блідо-рожевий, смарагдово-зелений, коричневий і сірий, розбавлені жовтим і синім. Основними тканинами стали легкі шовк, вовна, бавовна і, звичайно ж, еко-шкіра і еко-замша, які прекрасно доповнюють один одного. Частина колекції виготовлена ​​із тканин зі стоку, тим самим підтверджуючи прагнення дизайнера до усвідомленого підходу до виробництва.

Яскраві жилети в дусі 70-х, корсети і брючні костюми в новій колекції OlēnichЯскраві жилети в дусі 70-х, корсети і брючні костюми в новій колекції OlēnichЯскраві жилети в дусі 70-х, корсети і брючні костюми в новій колекції OlēnichЯскраві жилети в дусі 70-х, корсети і брючні костюми в новій колекції OlēnichЯскраві жилети в дусі 70-х, корсети і брючні костюми в новій колекції OlēnichЯскраві жилети в дусі 70-х, корсети і брючні костюми в новій колекції OlēnichЯскраві жилети в дусі 70-х, корсети і брючні костюми в новій колекції OlēnichЯскраві жилети в дусі 70-х, корсети і брючні костюми в новій колекції OlēnichЯскраві жилети в дусі 70-х, корсети і брючні костюми в новій колекції OlēnichЯскраві жилети в дусі 70-х, корсети і брючні костюми в новій колекції OlēnichЯскраві жилети в дусі 70-х, корсети і брючні костюми в новій колекції OlēnichЯскраві жилети в дусі 70-х, корсети і брючні костюми в новій колекції OlēnichЯскраві жилети в дусі 70-х, корсети і брючні костюми в новій колекції OlēnichЯскраві жилети в дусі 70-х, корсети і брючні костюми в новій колекції OlēnichЯскраві жилети в дусі 70-х, корсети і брючні костюми в новій колекції OlēnichЯскраві жилети в дусі 70-х, корсети і брючні костюми в новій колекції OlēnichЯскраві жилети в дусі 70-х, корсети і брючні костюми в новій колекції OlēnichЯскраві жилети в дусі 70-х, корсети і брючні костюми в новій колекції OlēnichЯскраві жилети в дусі 70-х, корсети і брючні костюми в новій колекції OlēnichЯскраві жилети в дусі 70-х, корсети і брючні костюми в новій колекції Olēnich
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos