Now Reading
Журнал Time назвав 2020 рік найгіршим в історії

Журнал Time назвав 2020 рік найгіршим в історії

Журнал Time назвав 2020 рік найгіршим в історії

«Рік, в який ніколи не захочеться повернутися»

 

На останній обкладинці журналу Time в цьому році – число 2020, перекреслене червоним хрестом. «Найгірший рік за всю історію», – підписано нижче.

Кінокритик видання й фіналістка Пулітцерівської премії 2015 року Стефані Захарек написала статтю, в якій пояснила позицію редакції. «В історії США, й, звичайно, в світовій історії, були й набагато гірші роки, але більшість з нас, що живуть сьогодні, не бачили нічого подібного до цього. Вам повинно бути більше 100 років, щоб пам’ятати про руйнування Першої світової війни і пандемії грипу в 1918 році, близько 90 років, щоб мати уявлення про нестатки, сприіинені Великою депресією, і 80 років, щоб зберегти хоч якісь спогади про Другу світову війну та її жахи», – пише Захарек.

Журнал Time назвав 2020 рік найгіршим в історії

«У решти з нас не було «тренувань» для цього – для повторюваних стихійних лих, що підтверджують, наскільки ми зрадили природу; для виборів, заснованих на фантазії; для вірусу, який, можливо, виник завдяки кажанам тільки для того, щоб перевернути життя практично всіх людей на планеті й покласти край життям приблизно 1,5 мільйона людей у всьому світі», – додає авторка. У своїй статті журналістка називає 2020-ий «роком, в який ніколи не захочеться повернутися». «Якби 2020 рік був фільмом-антиутопією, ви, ймовірно, вимкнули б його через 20 хвилин», – пише кінокритик, називаючи самю виснажливою ​​загрозою почуття безпорадності.

Журнал Time назвав 2020 рік найгіршим в історії

Читать также
Журнал Time назвав 2020 рік найгіршим в історії
Читать также
Журнал Time назвав 2020 рік найгіршим в історії

Ще однією важливою проблемою Стефані називає газлайтінг, підкреслюючи, що він був властивий американському громадянському життю з 2016 року, але в 2020 досяг небувалих висот: «Це змусило багатьох з нас відчувати, що нас виштовхнули на іншу сторону дзеркала. Ми провели незліченну кількість годин, застрягши вдома й підключившись до найчастіше ненадійної колективної свідомості соціальних мереж, заламуючи руки і вказуючи на несправедливість, тільки щоб насамкінець відчувати себе ще більш паралізованими саме тими людьми, які покликані захищати нас. Ворог намагався нас розділити, і це йому вдалося». А COVID-19 кінокритик назвала «найбільшим подарунком», на який цей самий ворог міг сподіватися.

 

Фото: Time

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
2
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos