Now Reading
10 фактів, які жінкам варто знати про психологію чоловіків

10 фактів, які жінкам варто знати про психологію чоловіків

10 фактів, які жінкам варто знати про психологію чоловіків

Чоловіки не такі прості, як часом здається жінкам, які зазвичай вважають, що чоловіча психологія вкрай однозначна, без підводного каміння і таємних закутків. Такий підхід ускладнює побудову стосунків, адже жінка починає вимагати від партнера, аби він вчився її розуміти, будучи впевненою в тому, що сама-то вже давно вивчила свого обранця. Як наслідок – непорозуміння, сварки, образи та, у найгіршому разі, розрив стосунків. Зібрали 10 важливих фактів про чоловіків, які варто знати, аби цьому запобігти.

Внутрішні страхи

У чоловіків так само, як і у жінок, бувають тривожні думки. Ба більше, деякі з них регулярно відчувають напади, якщо не паніки, то сильного страху. Причини можуть бути різними, але факт у тому, що чоловіки теж іноді лякаються зовнішніх чи внутрішніх чинників, хоч і намагаються цього не показувати.

10 фактів, які жінкам варто знати про психологію чоловіків

Ініціатива – річ взаємна

Вважається, що саме чоловік має бути ініціатором знайомства, першого побачення, першого сексу тощо. Але хлопці часто дуже переймаються через усе це, тому й роблять помилки, намагаючись приховати сором або тривогу. Іноді варто взяти ініціативу на себе, особливо якщо бойфренд за характером боязкий чи нерішучий, і в цьому немає нічого страшного.

Проблеми у ліжку

Навіть якщо у чоловіка все гаразд із статевою функцією, він все одно може відчувати досить серйозні побоювання з приводу «раптом не вийде?» Щирі розмови не завжди допомагають. Проблема може погіршитися, якщо у нього вже траплялися осічки в ліжку. У такому випадку при нагоді стануть якісні збуджуючі секс-іграшки:

  • ерекційне кільце – зміцнить ерекцію та дозволить чоловікові краще контролювати тривалість статевого акту;
  • вакуумна помпа або гідропомпа – зробить статевий член міцним та твердим, а також підвищить його чутливість;
  • парний вібратор – посилить солодкі відчуття від фрикцій як у чоловіка, так і його партнерки.

10 фактів, які жінкам варто знати про психологію чоловіків

Якщо чоловік побоюється, що не зможе довести партнерку до оргазму, теж слід використати засоби із секс-шопу. Наприклад, можна нанести на клітор трохи збуджуючого лубриканта. Ще відмінний варіант – під час прелюдії використовувати вібруючі та пульсуючі девайси.

Складнощі з розумінням натяків

Є жінки, які свято впевнені в тому, що партнер має розуміти все з півслова, а краще – взагалі без слів. Але чоловіки, на жаль чи на щастя, читати думки не вміють, тож важливо вміти доносити свої бажання до партнера. Не варто спілкуватися натяками, краще говори прямо про те, чого хочеться і порозуміння почне налагоджуватися швидкими темпами.

10 фактів, які жінкам варто знати про психологію чоловіків

Бажання чути похвалу

Не лише дівчата полюбляють компліменти. Кожному чоловікові приємно почути кілька хвалебних слів. Проте жінки чомусь зрідка говорять партнерам про те, які вони сміливі, розумні, красиві тощо. Важливо робити чоловікові компліменти частіше, це підживлює і його впевненість у собі, і бажання ще більше тішити свою кохану.

Їжа – не головне

Звичайно, кожен чоловік радітиме, якщо його кохана класно готує. Однак навряд чи знайдеться той, хто закохається у жінку лише за її кулінарні навички. Звісно, слід балувати його смачними стравами, але й забувати про інші способи спокушання теж не варто. Чоловіки дуже цінують у жінці ніжність, сексуальність та бажання розуміти, а готують вони, до речі, не рідко краще за жінок!

10 фактів, які жінкам варто знати про психологію чоловіків

Безмовні прохання про допомогу

Чимало чоловіків живуть за принципом, що вони все і завжди мають вирішувати самостійно. Проте зазвичай вони розраховують на допомогу партнерки, просто не можуть вимовити це вголос. Важливо уважно ставитися до партнера і помічати, коли йому потрібна підтримка – іноді достатньо кількох підбадьорюючих слів від тебе, аби у нього виросли крила.

Чутливість

Чоловікові теж буває боляче від душевних ран, яким би міцним горішком він не намагався здаватися. Якщо після сварки він поводиться відсторонено, причиною цього може бути його несвідоме бажання захистити свої почуття від болю та страждань, які зазвичай завдають партнери один одному у конфліктах.

10 фактів, які жінкам варто знати про психологію чоловіків

Довіра

Чоловіки дуже трепетно ставляться до тих таємниць і секретів, якими діляться з партнеркою. Якщо він розкриває душу перед тобою і довіряє потаємні думки, дуже важливо не похитнути його довіру. Інакше це буде розцінено як зрада.

Мрії про ідеал

Хоча іноді може здаватися, що тільки жінкам важлива гармонія у стосунках, здебільшого це не так. Чоловіки теж мріють про світле, щире і чисте кохання на все життя та ідеальну родину, і готові у це всіляко вкладатися. Якщо він робить комплімент чи подарунок, або пропонує допомогу, найімовірніше, робить це, нічого не очікуючи взамін, аби порадувати. Скоріш за все, він убачає в тобі свій ідеал й це слід цінувати!

10 фактів, які жінкам варто знати про психологію чоловіків

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos