Now Reading
11-й Одеський міжнародний кінофестиваль представив офіційний постер

11-й Одеський міжнародний кінофестиваль представив офіційний постер

11-й Одеський міжнародний кінофестиваль представив офіційний постер

В центрі уваги – глядачі

Одеський міжнародний кінофестиваль продовжує традицію створення концептуальних постерів та презентує новий імідж, який цього року створила креативна агенція BBDO Ukraine. Він відтворює те найголовніше, без чого неможливий кінематограф – без глядача.

11-й Одеський міжнародний кінофестиваль представив офіційний постер

«В центрі постера – історії, які живуть в очах глядача. Комедії, трилери, драми, детективи: усі ці світи поєднує одне – той, хто їх дивиться. Через кінопроектор вони дарують найрізноманітніші емоції, відчуття, викликають низку запитань, порушують безліч тем. Звісно, усі ми чекаємо на те, коли зможемо поринути у світ кінематографу завдяки великому екрану. Та пандемія внесла свої корективи. Тому ми вирішили запропонувати гостям ОМКФ впустити кіно додому. Адже, на великому екрані чи ні, історія все одно знайде свого глядача. І той, хто раніше з різних причин не був на Одеському міжнародному кінофестивалі, тепер має шанс побувати», – зазначила генеральна продюсерка ОМКФ Юлія Сінькевич.

11-й Одеський міжнародний кінофестиваль представив офіційний постерНагадаємо, 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться онлайн з 25 вересня по 3 жовтня. Під час фестивалю також пройде традиційний open air кіноперформанс на Потьомкінських сходах в Одесі.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos