Now Reading
15 найбільш яскравих і обговорюваних образів Насті Каменських

15 найбільш яскравих і обговорюваних образів Насті Каменських

15 найбільш яскравих і обговорюваних образів Насті Каменських

За останні три роки

 

2 листопада — особливий день для Насті Каменських. Рівно три роки тому співачка почала свій сольний проєкт NK.

«За цей час ми з командою виконали колосальну роботу. Сотні інтерв’ю для радіо і телеканалів. Топові позиції в світових і вітчизняних чартах, в тому числі Billboard, Shazam, Music Choice, MTV3 і багатьох-багатьох інших. Мільйони переглядів Elefante, Ahuevo і Ecléctica, дуети з міжнародними артистами, ваша любов і нагороди до «Тримай», «Обіцяю» і багато інших», — підсумувала у своєму Instagram співачка.

NK блискавично завоювала серця латиноамериканських слухачів і стала першою українською артисткою, яка представила свою країну на церемоніях вручення Latin Grammy і Person of the Year. А вдома Каменських два роки поспіль була визнана кращою співачкою року за версією «M1 Music Awards».

Читать также
15 найбільш яскравих і обговорюваних образів Насті Каменських

Але полюбилася глядачам NK не тільки своїми запальними хітами, а також яскравими сценічними образами. Настя не боїться beauty і fashion експериментів і з задоволенням дивує публіку найнесподіванішими перевтіленнями. Згадаймо найкращі.

 

15 найбільш яскравих і обговорюваних образів Насті Каменських15 найбільш яскравих і обговорюваних образів Насті Каменських15 найбільш яскравих і обговорюваних образів Насті Каменських15 найбільш яскравих і обговорюваних образів Насті Каменських15 найбільш яскравих і обговорюваних образів Насті Каменських15 найбільш яскравих і обговорюваних образів Насті Каменських15 найбільш яскравих і обговорюваних образів Насті Каменських15 найбільш яскравих і обговорюваних образів Насті Каменських15 найбільш яскравих і обговорюваних образів Насті Каменських15 найбільш яскравих і обговорюваних образів Насті Каменських15 найбільш яскравих і обговорюваних образів Насті Каменських15 найбільш яскравих і обговорюваних образів Насті Каменських15 найбільш яскравих і обговорюваних образів Насті Каменських15 найбільш яскравих і обговорюваних образів Насті Каменських15 найбільш яскравих і обговорюваних образів Насті Каменських
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos