Now Reading
5 найцікавіших серіалів, які ми будемо дивитися в серпні

5 найцікавіших серіалів, які ми будемо дивитися в серпні

5 найцікавіших серіалів, які ми будемо дивитися в серпні

Нова драма з Ніколь Кідман і трагікомедія від Netflix

 

Незважаючи на те, що осінь не за горами, в останній місяць літа ще можна встигнути надолужити згаяне. Що стосується серіального життя, так точно! Адже серпень приготував нам кілька яскравих прем’єр, які скрасять прощання зі спекотним сезоном. Нова картина від творців «Великої маленької брехні», прем’єра Netflix і комедійна драма з Кітом Герінґтоном – нудьгувати не доведеться.

 

«Містер Корман»

Дата виходу: 6 серпня

 

Головний герой серіалу – середньостатистичний шкільний вчитель Джош Корман. За його плечима невдала кар’єра рок-зірки та розставання з нареченою, а тепер ще й шкільний приятель переїхав до будинку поруч. Але незважаючи на це, Джош бореться зі своєю самотністю і невдачами, і щосили намагається знайти щастя. Ця трагікомедія, часом смішна, а часом – похмура, в повній мірі розкриває проблеми сучасного покоління 30-річних.

 

«Сучасне кохання»

Дата виходу: 13 серпня

 

Другий сезон комедійної драми, в основі якої – однойменна серія колонок The New York Times про те, як люди шукають кохання в мегаполісі, – обіцяє бути не менш цікавим. Серіал заснований на історіях про реальних людей, які потрапили в нетрадиційні, а часом навіть дивні стосунки. Серія антологій досліджує людські почуття та емоції у всіх їх складних і прекрасних проявах. У другому сезоні в «Сучасному коханні» з’являються Кіт Герінґтон, Люсі Бойнтон і Тобайас Мензіс.

 

«Дев’ять зовсім незнайомих людей»

Дата виходу: 18 серпня

 

Мабуть, одна з найбільш очікуваних прем’єр – серіал від автора гучної «Великий маленької брехні», головну роль в якому також грає Ніколь Кідман. У центрі сюжету – розкішний оздоровчий курорт в Австралії, куди для перезавантаження прилітають дев’ять людей… Тут їм доведеться зіткнутися зі своїми внутрішніми демонами, а спостерігати за ними буде власниця центру Маша, яку і грає Ніколь Кідман. У серіалі також з’являться Мелісса Маккарті, Люк Еванс і Реджина Кінг.

 

Читать также
5 найцікавіших серіалів, які ми будемо дивитися в серпні

«Кафедра»

Дата виходу: 20 серпня

 

Життя професора Джі-Юн Кім, роль якої грає володарка премії «Еммі» Сандра О, раптово змінюється, і вона стає завідувачем кафедри англійської мови в престижному університеті Пембрук. Але головна проблема в тому, що вона – перша кольорова жінка в університеті, яка змушена відповідати високим вимогам та очікуванням, які до неї висувають. Протягом картини Джі-Юн Кім зіткнеться з безліччю проблем – від сексизму до особистої драми. А ось як вона з ними впорається, побачимо вже з 20 серпня.

 

«Вбивства в одній будівлі»

Дата виходу: 31 серпня

 

Ще одна гучна прем’єра, яка встигла стати однією з найбільш обговорюваних ще до виходу на екрани, – «Вбивства в одній будівлі». Безумовно, не останню роль в цьому зіграв акторський склад – Стів Мартін, Селена Гомес і Мартін Шорт. Головних героїв об’єднує спільне захоплення – розкриття злочинів. Щоправда, раніше вони обмежувалися лише кримінальними розповідями, але тепер самі стають частиною вбивства, яке сталося в їхньому будинку. Незважаючи на кримінальний сюжет, без кумедних моментів не обійдеться. Тому зовсім не дивно, що на зйомках Селена так багато сміялася.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos