Now Reading
7 потужних фільмів про материнство 

7 потужних фільмів про материнство 

7 потужних фільмів про материнство 

За порадою психолога

 

Кожен рік у другу неділю травня у світі відзначається міжнародний День матері — привід звернути увагу та подякувати за титанічну роботу й надважливу місію жінок у ролі мам. Разом із цим найважча професія — материнство — приховує у собі виклики та помилки, з якими жінки зіштовхуються щодня. 

7 потужних фільмів про материнство 

Спеціально до цього свята «Фонд Маша» разом із психологинею та арттерапевткою Центру «Незламна» Оленою Катеринич підготували збірку кінострічок про мам. Кожен із цих фільмів розповідає про те, як іноді непросто виховувати дітей, про безмежну віру, любов та жертовність.

«Мачуха», США, 1998

Драматичний та глибокий фільм про материнську ніжність і мудрість. Мама завжди залишається людиною, яка думає про дітей, їхній спокій, біль, щастя та майбутнє. І навіть помираючи, вона турбується, як не скривдити дітей, дати їм підтримку й любити крізь час.

«Таллі», США, 2017

У центрі сюжету — сорокарічна мати трьох дітей Марло. У неї не вистачає часу на себе та стосунки з чоловіком. Цей фільм буде корисним для мам, які попри відсутність сил, хворобу, слабкість все одно приберуть, пошиють, владнають, все встигнуть. Але важливо розуміти: іноді наша сила — в нашій слабкості, тому треба вміти приймати  допомогу, щоб не стало занадто пізно.

«Син», США, 2022

Важка драма про підлітка. Цей фільм розповідає про велику потребу дитини в родині, яка дає безпеку, турботу і впевненість у завтрашньому дні. Підлітки особливо чутливі люди. Хоч вони вже майже дорослі, але ще діти. І їм потрібні постійна підтримка, любов, спокій і впевненість, що про них не забули.

«Мій янгол-охоронець», США, 2009

У фільмі розгортається історія материнської сліпої любові, бажання володіти, контролювати, керувати, приймати рішення за всіх. Де та межа між коханням і власними амбіціями? Яка дитина важливіша: слабка та хвора чи здорова та вперта? І чи однаково сильно ми любимо своїх дітей?

Читать также
7 потужних фільмів про материнство 

«Прорив», США, 2019

Фільм про жіночу впертість, силу, віру в Бога і в себе. А ще про людей, які завжди поруч: добрих, чуйних, справжніх. Адже Бог розмовляє з нами через людей, треба вміти це помічати й цінувати. Кінострічка заснована на реальних подіях.

«Чотири хороші дні», США, 2020 

Що може бути страшніше, ніж наркозалежна дитина? Доросла дитина, яка повільно помирає і не може припинити вживати наркотики. І щоразу, коли донька розуміє, що не може більше так жити, вона йде до матері. А мати не може любити свою дитину менше, бо їй гостро болить її біль, вона відчуває свою провину й хоче повернути онукам їхню маму.

«Кімната», Канада, 2015 

Жінка може створити для своєї дитини абсолютно щасливий світ, навіть перебуваючи в полоні. Світ, у якому на першому місці завжди інтереси дитини. Або ж світ дитини може стати суцільним жахом навіть попри наявність усіх можливих ресурсів. Обирати лише нам.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos