Now Reading
8 гарячих туристичних напрямків, які відкриються в липні

8 гарячих туристичних напрямків, які відкриються в липні

8 гарячих туристичних напрямків, які відкриються в липні

Зокрема й найбільш безпечні.

Італія, Ісландія, Іспанія та Ямайка в червні знову відкрилися для туристів. США, навпаки, як і раніше не послаблює заборони. А ось країни, більш економічно залежні від туризму, готуються незабаром приймати мандрівників, зрозуміло, з дотриманням всіх запобіжних заходів при умовіах хоч послабленого, але триваючого карантину. Нижче – 8 найбільш популярних туристичних напрямків, які відкриються вже в липні, а деякі з них – ще й найбезпечніші.

8 гарячих туристичних напрямків, які відкриються в липні

Мальдіви

За повідомленням міністерства туризму Мальдів, межі яких закрилися 27 березня, в’їзд на острови відновиться з 15 липня. При цьому підготовлено керівництво в 27 сторінок з усіма нормами роботи персоналу – від правил прийому багажу, до запасів засобів індивідуального захисту. Для отримання в’їзної візи туристи повинні мати підтверджене бронювання в місцевому готелі і зобов’язані залишатися на цьому ж курорті протягом всієї поїздки. Після приземлення доведеться пройти перевірку температури, а якщо є симптоми – тест на COVID-19. За даними дослідницького університету Джона Хопкінса, на момент написання матеріалу на Мальдівах було зареєстровано 2238 підтверджених випадків коронавируса, з яких 8 – смертельних.

8 гарячих туристичних напрямків, які відкриються в липні

Багамські острови

Багамські Острови планують відновити комерційні поїздки з 1 липня, теж з ретельними заходами з безпеки. Прибувши на Багамські острови, мандрівники повинні будуть надати «дорожній сертифікат здоров’я» – онлайн-форму з питаннями про самопочуття, і надати негативний тест на коронавірус, взятий не більше ніж за 10 днів до поїздки. Також перевірятиметься температура і вимагатиметься соціальна дистанція і носіння масок у публічних місцях. За даними Johns Hopkins University, на сьогоднішній день на Багамах було зареєстровано лише 104 випадки захворювання COVID-19, 11 – зі смертельними наслідками.

8 гарячих туристичних напрямків, які відкриються в липні

В’єтнам

В’єтнам, чиї заходи щодо стримування пандемії отримали високу оцінку, потроху відкривається. За даними урядових ЗМІ, електронні візи іноземцям у 80 країнах почнуть видавати починаючи з 1 липня. Туристи зможуть в’їжджати в країну повітрям, сушею чи морем. В’єтнам і справді рекордсмен: всього 352 випадки зараження COVID-19 і жодного смертельного, згідно зі статистикою Johns Hopkins University.

8 гарячих туристичних напрямків, які відкриються в липні

Домініканська республіка

За словами директора міністерства з туризму Домініканської Республіки Люсьєна Ечаварріа, вони також відкриють свої кордони для іноземних туристів 1 липня, коли відновляться комерційні міжнародні рейси. На той час буде відкрито близько половини готелів країни, а решту планується відкрити в листопаді, зазначає Ечаварріа. Найімовірніше, мандрівників чекатимуть схожі перевірки показників здоров’я і вимога наявності засобів особистого захисту в громадських місцях. Статистика COVID-19 в Домінікані: було зафіксовано 29 141 випадків зараження, 698 з них – смертельні.

8 гарячих туристичних напрямків, які відкриються в липні

Єгипет

Затребуваний серед сімейних пар із дітьми відпочинок в Єгипті, за повідомленням Reuters, буде доступний з 1 липня. Міжнародне повітряне сполучення відновиться, але тільки в деякі морські райони: вибір іноземних туристів буде обмежений курортами на півдні Синая, в провінції Червоного моря і в Марса-Матрух. Статистика по COVID-19 в країні: зареєстровано 58 141 випадків, 2365 – смертельних.

8 гарячих туристичних напрямків, які відкриються в липні

Грузія

Читать также
8 гарячих туристичних напрямків, які відкриються в липні

Багато туроператорів вважають Грузію одним з найбезпечніших місць у Європі для подорожей після пандемії і заявляють, що це одна з найменш постраждалих від коронавірусу країн світу, в якій в 260 разів менше випадків захворювання, ніж в найбільш постраждалих європейських країнах. Внутрішній туризм в країні відновили 15 червня, а міжнародних туристів Грузія прийматиме з 1 липня, з відповідними заходами безпеки. На момент написання матеріалу, за даними Johns Hopkins University, в країні було зареєстровано всього 914 підтверджених випадків COVID-19 і 14 пов’язаних з ним смертей.

8 гарячих туристичних напрямків, які відкриються в липні

Мальта

Очікується, що міжнародний аеропорт Мальти відкриється 1 липня, але тільки для мандрівників з Німеччини, Австрії, Сицилії, Кіпру, Швейцарії, Сардинії, Ісландії, Норвегії, Данії, Угорщини, Фінляндії, Ірландії, Литви, Латвії, Естонії, Люксембургу, Чеської Республіки, Словаччини, а також Італії (за винятком Емілії-Романьї, Ломбардії і П’ємонту), Франції (за винятком Іль-де-Франса), Іспанії (за винятком Мадрида, Каталонії і Кастилії-Ла-Манча, Кастилії і Леона), Польщі, Греції та Хорватії. Однак прем’єр-міністр Мальти Роберт Абела заявив, що 15 липня будуть зняті обмеження і для інших країн. Мальта теж в списку найбільш безпечних країн в Європі, за статистикою, тут було зареєстровано лише 665 випадків захворювання на коронавірус, і всього 9 – смертельних.

8 гарячих туристичних напрямків, які відкриються в липні

Дубай

Згідно із заявою уряду Дубая очікується, що в’їзд туристам буде дозволений з 7 липня. Однак іноземні гості повинні будуть довести, що у них є медична страховка, заповнити форму про стан здоров’я, пройти термічний скринінг, а також надати негативний тест на COVID-19, зроблений не більше ніж за 96 годин до вильоту, або ж зробити його після посадки в аеропорту. У разі позитивного результату, вони повинні будуть пройти обов’язковий карантин протягом 14 днів. Прибулі також повинні будуть зареєструвати свої дані в додатку COVID-19 DXB Дубая – додатку для відстеження коронавируса. Місцева статистика COVID-19: 45 683 хворих, 305 померлих.

 

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos