Now Reading
Алеку Болдуіну висунуть звинувачення у вбивстві Галини Хатчінс

Алеку Болдуіну висунуть звинувачення у вбивстві Галини Хатчінс

Алеку Болдуіну висунуть звинувачення у вбивстві Галини Хатчінс

Прийшов звіт експертів зі стрільби

 

Актору Алеку Болдуіну буде пред’явлено звинувачення у ненавмисному вбивстві операторки Галини Хатчінс на зйомках фільму «Іржа» у 2021 році. Про це пише Vanity Fair. До кримінальної відповідальності притягнуть і Ханну Гутьєррес Рід, яка відповідала за зброю на знімальному майданчику. Таке пізнє рішення про висунення звинувачень у прокуратурі пояснили тим, що лише нещодавно отримали остаточний звіт експертів зі стрільби.

За словами окружного прокурора Кармака-Олтвіса, звинувачення будуть офіційно пред’явлені до кінця місяця. У заяві йдеться, що відповідачам буде надіслано повістку, і «потрібно буде з’явитися в суд – процедура, яку в інших юрисдикціях часто називають пред’явленням звинувачення».

Після цього відбудеться попереднє слухання, швидше за все, у найближчі два місяці, на якому обвинувач представить справу судді, який потім ухвалить рішення про те, чи слід продовжувати судовий розгляд чи ні.

Відповідно до законодавства штату Нью-Мексико, ненавмисне вбивство є кримінальним злочином четвертого ступеня і карається тюремним ув’язненням на строк до 18 місяців та штрафом у розмірі 5000 доларів.

Алеку Болдуіну висунуть звинувачення у вбивстві Галини Хатчінс
Алек Болдуін

Нагадаємо, 42-річна Галина Хатчінс померла після того, як з пістолета, який Болдуін тримав під час репетиції, їй у груди вистрилив бойовий патрон. Тоді ж був поранений і режисер Джоел Соус.

Помічник режисера фільму Дейв Холлс, який у звітах шерифа згадується як людина, яка передала зброю Болдуіну, підписав із окружним прокурором угоду про визнання вини за звинуваченням у недбалому використанні зброї.

«Якби хоч одна з цих трьох людей – Алек Болдуін, Ханна Гутьєррес Рід або Девід Холлс – виконала свою роботу, Галина Хатчінс була б жива сьогодні. Це так просто. Докази ясно ілюструють злочинну зневагу безпекою на знімальному майданчику «Іржа», – йдеться у заяві спеціального прокурора Андреа Ріба.

Читать также
Алеку Болдуіну висунуть звинувачення у вбивстві Галини Хатчінс
Алеку Болдуіну висунуть звинувачення у вбивстві Галини Хатчінс
Члени знімальної групи фільму «Іржа»

«Це рішення спотворює трагічну смерть Галини Хатчінс і є жахливою судовою помилкою. Містер Болдуін не мав причин думати, що в пістолеті чи десь ще на знімальному майданчику була бойова куля. Він покладався на професіоналів, з якими працював, які запевнили його, що у рушниці немає бойових патронів. Ми боротимемося з цими звинуваченнями та переможемо», – заявив адвокат Болдуіна Люк Нікас після звинувачень прокуратури.

Адвокат Гутьєррес Рід Джейсон Боулз раніше заявляв, що його клієнтка працювала у відволікаючих та стресових умовах, готуючи пістолет. Після заяви окружного прокурора він зробив таку заяву:

«Ханна завжди була дуже емоційною та сумною через цю трагічну подію. Але вона не робила ненавмисного вбивства. Ці звинувачення є результатом дуже некоректного розслідування та неточного розуміння всіх фактів. Ми маємо намір розкрити всю правду і віримо, що Ханна буде виправдана судом присяжних».

На додачу до кулі, яка вбила Хатчінс, слідчі виявили ще п’ять бойових набоїв серед реквізитів фільму. Попри широко розповсюджені онлайн-плітки, слідчі не знайшли доказів того, що інші члени знімальної групи брали бутафорську зброю на знімальний майданчик і заряджали її справжніми кулями для стрілянини по мішенях у пустелі.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos