Now Reading
Аліна Паш звинуватила групу Kalush у плагіаті

Аліна Паш звинуватила групу Kalush у плагіаті

Аліна Паш звинуватила групу Kalush у плагіаті

Учасники колективу відреагували на звинувачення

 

Тільки вчора всі обговорювали дискваліфікацію LAUD з Національного відбору на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2022», а сьогодні ЗМІ рясніють заголовками про те, що хіп-хоп виконавиця Аліна Паш звинуватила гурт Kalush у копіюванні її музики.

Справа в тому, що фіналістка Нацвідбору виявила схожість інструментала зі свого треку BOSORKANYA з новим відео у профілі колективу. На підтвердження своїх слів вона опублікувала порівняльне відео.

 

«І навіть тональність та сама. Я поки що не знаю, як реагувати на це повноцінно, свідомо. Зараз мені просто гидко від того, що хтось називає себе творцем, артистом, хоче репрезентувати своєю музикою Україну на «Євробаченні», а насправді просто так нахабно використовує…» – заявила артистка.

Читать также
Аліна Паш звинуватила групу Kalush у плагіаті

Незабаром на офіційній сторінці «Євробачення» в Instagram з’явилася інформація про те, що саундпродюсер та учасники гурту Kalush визнали схожість, а також пообіцяли змінити інструментал.

Нагадаємо, фінал Нацвідбору на «Євробачення-2022» відбудеться 12 лютого у концертній залі Національного авіаційного університету.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos