Now Reading
Амаль Клуні стала першою учасницею проєкту Cartier Voices

Амаль Клуні стала першою учасницею проєкту Cartier Voices

Амаль Клуні стала першою учасницею проєкту Cartier Voices

Таким чином її відзначили за внесок у розвиток суспільства

 

Дружина актора Джорджа Клуні, Амаль Клуні, стала першою учасницею проєкту Cartier Voices, мета якого — об’єднати видатних особистостей, які роблять значний внесок у розвиток суспільства через культурні, благодійні, екологічні та соціальні акції та ініціативи. Про це повідомляє WWD.

«Ми дуже раді вітати Амаль в ролі першої учасниці Cartier Voices, — заявив Сиріл Віньєрон, президент та головний виконавчий директор Cartier. — Її цінності та філантропічна діяльність відображають давню відданість Cartier до змін, що впливають на вразливі спільноти у глобальному масштабі. Ми з нетерпінням чекаємо на можливість співпрацювати з нею, щоб привернути увагу громадян усього світу до насущних проблем».

Амаль — адвокатка, яка спеціалізується на міжнародному праві та правах людини. Вона представляє інтереси жертв злочинів та порушень прав людини у національних та міжнародних судах. У 2020 році Клуні отримала премію Гвен Іфілл за «визначні досягнення в секторі свободи преси» від Комітету захисту журналістів. Вона та її чоловік також є засновниками правозахисного фонду «За справедливість».

Амаль Клуні стала першою учасницею проєкту Cartier Voices
Джордж та Амаль Клуні,

В рамках Cartier Voices Амаль Клуні братиме участь у ключових заходах та ініціативах бренду, а також носитиме вироби Cartier на різних світських подіях.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos