Now Reading
Арнольд Шварценеггер вперше розповів, що хворіє на дислексію

Арнольд Шварценеггер вперше розповів, що хворіє на дислексію

Арнольд Шварценеггер вперше розповів, що хворіє на дислексію

Невиліковний діагноз

Культовий голлівудський актор та ексгубернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер зізнався фанатам, що з дитячих років страждає на дислексію порушення, через яке людині важко читати й писати. Про це він написав у своєму Instagram.

76-річний Шварценеггер нещодавно закінчив записувати свою аудіокнигу Be Useful, яка вийде вже 10 жовтня. За його словами, він відчував неабиякий страх під час її запису.

«Я міг би сказати вам, як чудово було сісти і записати власні слова, але правда в тому, що я абсолютно цього боявся. Ось мій секрет: я жахливо читаю. У 1950-х роках в Австрії не говорили про нездатність до навчання, тому більшу частину часу, коли мене просили читати вголос у класі, це було просто катастрофою і мене ляпали лінійкою. Але тепер я знаю, що у мене дислексія», — поділився актор.

Арнольд Шварценеггер вперше розповів, що хворіє на дислексію

За словами Шварценеггера, коли він готується до фільму, то знову і знову протягом декількох місяців перечитує сценарій, поки не вивчить напам’ять кожен рядок. Він також розповів, як робив запис своєї аудіокниги.

Читать также
Арнольд Шварценеггер вперше розповів, що хворіє на дислексію

«Мені потрібен час і повторення, щоб обміркувати слова. Мені сказали, що автори готують свої книги за 2-3 дні в студії. Я попросив встановити звукозаписуюче обладнання вдома і сказав, що буду робити 20-30 сторінок на день. Таким чином, я міг двічі на день підключатися до режисера і продюсера для більш коротких сесій, а між ними я міг практикуватися без перерви», — додав актор.

Відомо, що нова книга залізного Арні буде присвячена темі мотивації. Раніше актор випустив кілька книг на тему бодібілдингу, а 2012 року опублікував мемуари «Згадати все. Моя неймовірно правдива історія», де відверто розповів про кар’єру в кіно та політиці.

Фото: Instagram @schwarzenegger, Depositphotos.com

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos