Now Reading
Байопік про Мадонну зняли з виробництва

Байопік про Мадонну зняли з виробництва

Байопік про Мадонну зняли з виробництва

Співачка особисто займалася розробкою проєкту

 

Кінокомпанія Universal Pictures зняла з виробництва біографічний фільм про Мадонну з Джулією Гарнер у головній ролі. Про це заявляє Variety, який також додає, що співачка все ще має намір зняти стрічку в майбутньому. А можлива причина призупинення проєкту — нещодавно оголошений зіркою тур The Celebration Tour, присвячений 40-річчю її кар’єри.

Вперше про байопік стало відомо 2020 року. Мадонна особисто займалася його розробкою. Вона навіть встигла написати сценарій. «У мене дуже довгий сценарій, який мені дуже важко зробити коротшим. Я скорочувала його, але він все ще вимагає доопрацювання», — розповіла виконавиця в інтерв’ю Variety у липні 2022-го.

Читать также
Байопік про Мадонну зняли з виробництва

Тоді на запитання редакторів про рішення зняти та самостійно займатися створенням картини, Мадонна відповіла: «У мене було незвичайне життя, і я маю зняти незвичайний фільм. Багато людей намагалися зняти про мене фільми. Тому я вирішила завадити цьому, заявивши: “Ніхто не розповість мою історію, окрім мене”».

Байопік про Мадонну зняли з виробництва
Мадонна, Vanity Fair Italy, 2023

Нагадаємо, світове турне Мадонни The Celebration Tour розпочнеться у Ванкувері (Канада) 15 липня, а завершиться в Амстердамі (Нідерланди) 1 грудня. З цієї нагоди італійський Vanity Fair поспілкувався зі співачкою та зняв її для обкладинки. В інтерв’ю вона розповіла про кар’єру, цінності та творчість. Читайте головні цитати з матеріалу тут.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos