Now Reading
Balenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 роки

Balenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 роки

Balenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 роки

В абсолютній тиші

 

У Парижі на авеню Георга V відбулася одна з головних подій Тижня високої моди – показ кутюрної колекції Balenciaga, яку бренд представив вперше за 53 роки. Над останньою працював ще засновник Модного Дому Крістобаль Баленсіага в 1968 році. «Багато людей навіть не підозрюють, що Balenciaga – це кутюрний бренд з більш ніж 100-річною історією. Вони думають, що це бренд, який почався з кросівок Triple S», – зазначив нинішній креативний директор Демна Гвасалія.

Balenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 роки

Речі з нової лінійки моделі демонстрували в абсолютній тиші – символічній для Гвасалії: «Це була моя хвилина мовчання. Пандемія змусила мене її взяти і по-справжньому зрозуміти, що мені подобається. І я усвідомив, що справа не в моді – насправді я люблю одяг. Одяг, а не моду».

Balenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 роки

Читать также
Balenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 роки

Balenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 роки

За основу Демна взяв образи, створені Баленсіагою, модернізувавши їх власним баченням. Так, у культових речей з’явилися об’ємні рукави. Також у колекції можна спостерігати архітектурні костюми, сукні в стилі new look, спідниці в підлогу, строгі брюки, подовжені блейзери – один з таких, до речі, під час шоу продемонструвала падчерка віце-президентки США Камали Гарріс Елла Емхофф.

Balenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 рокиBalenciaga показали кутюрную колекцію – першу за 53 роки
1 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
1
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos