Now Reading
Бажана та Олександр Положинський записали потужний дует

Бажана та Олександр Положинський записали потужний дует

Бажана та Олександр Положинський записали потужний дует

Слухаємо новий хіт!

Українська сонграйтерка та співачка Бажана презентувала потужний дует разом з Олександром Положинським на пісню «Сука війна».

«Для мене це дуже знакова пісня, я написала її в перші тижні війни, перебуваючи у Києві під постійними обстрілами. Це особиста історія кохання, яку попри жах, наляканість та горе війни я проживала з приходом російських військ в мою країну», — розповіла Бажана.

Під час знімань кліпу артистка зрозуміла, що для релізу чогось бракувало — у пісні не вистачало чоловіка.

«Я запропонувала начитати частину в цій пісні свого давнього друга Олександра Положинського, бо зрозуміла, що саме ця пісня про кохання та війну повинна звучати не тільки жіночим голосом. Нікого немає краще Сашка на цю роль. Це справжній чоловік, воїн, талановитий артист», — ділиться Бажана.

Відео підкреслює сильний зміст пісні: оголена виконавиця як алегорія оголеної душі та чоловік, у якого потрапляють кулі, але ні його, ні їхнє кохання не можливо вбити. Образи пісні у виконні Бажани та Олександра Положинського втілив у картинку режисер Віктор Скуратовський.

«Сука війна» — не перший дует, в якому Бажана виступає не тільки авторкою пісні, а й співвиконавицею. Взимку напередодні нового року вона презентувала пісню «Різдвяна» та відео на неї, записані разом з Олею та Машею Поляковими.

Читать также
Бажана та Олександр Положинський записали потужний дует

«Я хочу, щоб мої пісні звучали різними голосами, тому створила програму «Моє». «Моє» — це серія пісень, які я хочу, щоб співали ті виконавці, які найкраще передадуть звучання пісні. Часто створюючи пісню, я вже знаю, чиїм голосом вона зазвучить найкраще, яка енергія потрібна, щоб музика і слова перетворились на хіт. Цього року я запланувала реалізувати безліч цікавих дуетів. Напевно, я доросла до того, що можу собі дозволити заспівати з тим, з ким мріяла вийти разом на сцену, чи з тим, чию творчість вподобала зовсім недавно», — розповідає Бажана.

Реліз альбому дуетів відбудеться в серпні 2024-го. Разом з релізом альбому, Бажана готує великий творчий вечір, на якому прозвучать її відомі хіти у дуетному виконанні з відомими артистами та безліч нових цікавих пісень, які створені спеціально для цієї програми:

«Поки я не позиціоную себе як співачка, хоча завжди мріяла про велику сцену. Але моя основна діяльність в іншому, я створюю не просто пісні, а історії про кохання, щастя, життя, з усіма його складнощами і проживаю ці історії разом з артистами, які їх виконують, під час війни мої пісні — ніби літопис того часу , який ми проживаємо всі разом».

Фото: пресслужба Бажана

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos