Now Reading
Бейонсе звинуватили в образі почуттів людей з інвалідністю

Бейонсе звинуватили в образі почуттів людей з інвалідністю

Бейонсе звинуватили в образі почуттів людей з інвалідністю

Співачка перезапише пісню, яка обурила слухачів

 

Здається, новий альбом Бейонсе Renaissance стане найпроблемнішим у кар’єрі співачки. Спочатку його злили в мережу раніше терміну, а тепер співачку звинуватили в образі почуттів уразливої ​​групи населення.

Справа в тому, що в пісні Heated, написаній у співавторстві з канадським репером Дрейком, Бейонсе використала так зване заборонене слово «to spazz», що означає («божеволіти»). Через те, що термін походить від назви хвороби – спастичного церебрального паралічу, поширеного виду ДЦП, його часто використовують у розмовній мові, щоб принизити людей із обмеженими можливостями. Громадськість це обурило.

 

Першими накинулися на співачку представники благодійної організації Scope, яка опікується питаннями рівності людей з інвалідністю. Найбільше їх вразило те, що Бейонсе цілком могла б уникнути цього конфлікту, подивившись на недавній приклад своєї колеги Lizzo, яка лише кілька тижнів тому вибачилася за використання того ж слова у своїй пісні Grrrls.

Читать также
Бейонсе звинуватили в образі почуттів людей з інвалідністю

Представники Бейонсе вже відреагували на суспільний резонанс. Вони заявили, що в пісні Heated це слово має інше значення і не спрямоване на образу будь-кого. При цьому співачка має намір перезаписати трек.

Варто відзначити, незважаючи на серію невдач навколо нового альбому поп-діви, він уже встиг встановити рекорд прослуховувань на стримінговому сервісі Spotify.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos