Now Reading
Белла Хадід пояснила, чому повернулася до співпраці з Victoria’s Secret

Белла Хадід пояснила, чому повернулася до співпраці з Victoria’s Secret

Белла Хадід пояснила, чому повернулася до співпраці з Victoria’s Secret

«Все кардинально змінилося», — поділилася модель

 

Американська модель Белла Хадід була «ангелом» Victoria’s Secret (VS) з 2016 року, беручи участь у шоу та знімаючись у рекламних кампаніях. Але у 2020 році вона припинила співпрацю з маркою через звинувачення у харасменті колишнього маркетинг-директора Еда Разека. Він давав «недоречні» коментарі моделям про їхню зовнішність.

Після звільнення Разека та Леслі Векснера, генерального директора компанії L Brands, якій належить VS, бренд змінив свою політику, орієнтуючись тепер на інклюзивність та бодіпозитив. Наприклад, зараз моделі самостійно вирішують, наскільки оголювати своє тіло на зйомках.

Восени Белла Хадід вирішила відновити співпрацю з Victoria’s Secret. Вона знялася у кількох кампейнах, а тепер стала офіційним амбасадором бренду.

«Мене спонукало до повернення те, що вони підійшли до мене та дійсно довели, що за лаштунками Victoria’s Secret все кардинально змінилося», — розповіла про своє рішення Хадід в інтерв’ю для американського Marie Claire. Вона також додала, що наразі шість із семи членів ради директорів VS – це жінки.

Нагадаємо, Victoria’s Secret відмовилися від «ангелів», замінивши їх на амбасадорів. Представниками бренду були названі Хейлі Бібер, Пріянка Чопра Джонас та інші.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos