Now Reading
Білл Гейтс розповів про улюблені книги 2021 року

Білл Гейтс розповів про улюблені книги 2021 року

Білл Гейтс розповів про улюблені книги 2021 року

«Зломниця коду» Айзексона, «Клара та Сонце» Ішіґуро, «Хамнет» О`Фаррелл та інші

 

Підприємець та засновник компанії Microsoft Білл Гейтс вже за традицією поділився улюбленими книгами року. Список із 5 літературних творів він опублікував у своєму блозі.

У 2021 році Гейтсу найбільше сподобалися книги «Тисяча мізків. Нова теорія інтелекту» Джеффа Хокінса про створення та роботу штучного інтелекту, «Зломниця коду» Уолтера Айзексона, яка присвячена одній із творців нового методу редагування геному CRISPR-Cas9 Дженніфер Даудне, та науково-фантастичний роман нобелівського лауреата Кадзуо Ішіґуро «Клара і Сонце», який розповідає про життя робота, на ім’я Клара. «Ця книга [«Клара і Сонце»] змусила мене замислитись, яким може бути життя з надрозумними роботами. Чи будемо ми ставитися до цих машин як до елементів технологій, або сприйматимемо їх у ролі чогось більшого», — розповідає Білл Гейтс.

До списку також увійшли «Хамнет» Меггі О’Фаррелл про життя Вільяма Шекспіра та ще один науково-фантастичний роман «Проєкт “Хай живе Марія”» Енді Віра, що розповідає про шкільного вчителя, який разом з інопланетянином намагається врятувати сонячну систему від знищення мікроорганізмами.

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos