Now Reading
«Бив Ембер Герд»: Джонні Депп програв суд проти таблоїду Sun

«Бив Ембер Герд»: Джонні Депп програв суд проти таблоїду Sun

«Бив Ембер Герд»: Джонні Депп програв суд проти таблоїду Sun

Суд не задовольнив позов актора до британської газети

 

Джонні Депп програв в суді справу про наклеп проти таблоїду Sun. Актор вирішив судитися з виданням через статтю, в якій стверджувалося, що він бив колишню дружину Ембер Герд. Сама актриса виступала в ролі свідка.

За словами судді, Депп надав всі підстави для порушення позову про наклеп. При цьому відповідач в особі News Group Newspapers, видавця The Sun, розповів про 14 випадків домашнього насильства. У рішенні суду сказано, що твердження газети, яка назвала Джонні «людиною, яка била дружину», відповідають дійсності. Суд також відмовився призначати компенсацію Деппу за нібито завдану його репутації шкоду.

«Я роблю висновок, що сторона захисту зуміла продемонструвати правдивість слів, які вона публікувала. Таким чином цей позов відкидається», — заявив суддя Ендрю Нікол.

У газеті Sun вже прокоментували рішення суду.

«У жертв домашнього насильства не можна відбирати право говорити. Ми дякуємо судді за уважний розгляд цієї справи, а Ембер Герд — за сміливість, яку вона проявила, коли давала свідчення в суді», — заявили представники видання.

Читать также
«Бив Ембер Герд»: Джонні Депп програв суд проти таблоїду Sun

Адвокат Ембер, коментуючи це рішення, пообіцяв, що скоро актриса надасть в американському суді ще більш вагомі докази. Там екс-подружжя судиться через статтю Герд для Washington Post, в якій вона розповідала про жорстокість актора щодо неї.

«Бив Ембер Герд»: Джонні Депп програв суд проти таблоїду Sun

Нагадаємо, Джонні Депп і Ембер Герд познайомилися на зйомках фільму «Ромовий щоденник» 2010 року, а через п’ять років зіграли весілля. Але через 15 місяців шлюбу Херд подала на розлучення, пояснивши рішення «непримиренними розбіжностями». Юристи актриси заявили, що Депп не раз розпускав руки при сімейних сварках, але дружина «не зверталася до поліції, щоб не нашкодити кар’єрі Джонні». Шлюборозлучний процес тривав вісім місяців. У результаті Герд відсудила у Деппа 7 мільйонів ​​доларів, отримала за угодою двох собак, коня, а також автомобілі Range Rover і Ford Mustang. Депп хотів накласти на Герд штраф в розмірі 100 тисяч доларів за те, що вона нібито затягувала процедуру розлучення, але суд його вимогу відхилив.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos