Now Reading
Бред Пітт подав до суду на Анджеліну Джолі

Бред Пітт подав до суду на Анджеліну Джолі

Бред Пітт подав до суду на Анджеліну Джолі

За продаж її частки у французькому маєтку Chateau Miraval

 

Судові спори між Анджеліною Джолі та Бредом Піттом ніяк не вщухнуть. Цього разу екс-подружжя судитиметься через спільно нажиті активи.

Напередодні голлівудський актор подав позов на свою колишню дружину, звинувативши її у таємному продажу частки в спільному виноробному маєтку Chateau Miraval. Покупцем виступив російський бізнесмен зі списку Forbes Юрій Шефлер. Про це пише TMZ.

Піт наполягає на тому, що Джолі не отримала його згоди на угоду, а також нібито навмисне приховувала від нього її деталі. Тепер актор хоче через суд анулювати угоду та зобов’язати екс-дружину відшкодувати збитки.

Бред Пітт подав до суду на Анджеліну Джолі
Анджеліна Джолі і Бред Пітт

У судових документах, поданих до Верховного суду Лос-Анджелеса, йдеться: «Джолі здійснила ймовірний продаж без відома Пітта, відмовивши йому у праві згоди. Вона продала свою частку, знаючи, що Шефлер та його афілійовані особи прагнутимуть контролювати бізнес, якому присвятив себе Пітт. Джолі давно перестала робити свій внесок у Miraval, у той час як Пітт вкладав гроші та сили у винний бізнес. Джолі прагне заволодіти прибутком, якого вона не заробила, та прибутком від інвестицій, яких вона не робила».

Крім того, «імовірний продаж позбавляє Пітта права користуватися своїм приватним будинком і контролювати бізнес, який він розробив з нуля». Він перетворив виноградник в Miraval на багатомільйонний бізнес і одного з провідних світових виробників рожевого вина.

Читать также
Бред Пітт подав до суду на Анджеліну Джолі
Бред Пітт подав до суду на Анджеліну Джолі
Анджеліна Джолі з дітьми

Маєток Miraval розташований у селі Корран у регіоні Прованс-Альпи-Лазурний Берег на південному сході Франції. Особняк з 35 кімнатами оточений пишним садом, фонтанами, акведуками, ставком, каплицею та виноградником.

46-річна Джолі та 58-річний Пітт купили маєток у 2008 році за 28,4 мільйона доларів з наміром виростити там своїх дітей та побудувати сімейний винний бізнес. Пара пов’язала себе узами шлюбу у 2014 році, але розлучилася у 2019 році.

 

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos