Now Reading
Бредлі Купер вперше прокоментував чутки про роман з Леді Гагою

Бредлі Купер вперше прокоментував чутки про роман з Леді Гагою

Бредлі Купер вперше прокоментував чутки про роман з Леді Гагою

Відверте зізнання

 

У 2018 році в мережі активно обговорювали ймовірний роман Бредлі Купера та співачки Леді Гаги. Приводом для пліток стали зйомки у фільмі «Зірка народилася», де знаменитості дуже правдоподібно зіграли закохану пару. Особливо ці чутки підігрів виступ акторського дуету на церемонії «Оскар», а потім несподіване розставання Купера з моделлю Іриною Шейк після п’яти років стосунків.

Сама Леді Гага неодноразово спростовувала інформацію про романтичний зв’язок з актором, а Купер утримувався від будь-яких коментарів.

І ось майже через три роки актор вирішив таки озвучити свою позицію. Купер дав інтерв’ю журналу The Hollywood Reporter, у якому зазначив, що він має теплі почуття до Леді Гаги, але виключно на дружньому рівні.

За словами актора, романтичний виступ на премії «Оскар», де вони разом виконали пісню Shallow, було лише акторською грою. Купер просто запропонував співачці співати один для одного, а не для публіки. На його думку, «це знижує рівень тривоги» під час виступу перед багатотисячною аудиторією.

Читать также
Бредлі Купер вперше прокоментував чутки про роман з Леді Гагою

При цьому актор не приховував, що захоплюється талантом Леді Гаги.

«Вона неймовірно харизматична особистість, а ще дуже гарна. Коли я вперше зустрів її, я подумав: «Якщо я зможу використати цю нагоду, буде чудово… головне все не зіпсувати». Але потім, коли ми почали працювати разом, я зрозумів: немає межі того, що вона може зробити, і немає межі її самовідданості», – зізнався Купер.

1 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
3
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos