Now Reading
Бренд Bottega Veneta повертається до соціальних мереж

Бренд Bottega Veneta повертається до соціальних мереж

Бренд Bottega Veneta повертається до соціальних мереж

Через два роки відсутності

 

Пам’ятаєте, як у січні 2021-го року колишній креативний директор Bottega Veneta Деніел Лі видалив усі акаунти бренду в соціальних мережах? Тоді ці платформи було вирішено замінити впливом амбасадорів та діджитал-журналом Issued by Bottega з фото, відео та музикою, що дозволяють поринути у світ марки. Номери виходили раз на три місяці, але зараз сайт видання недоступний.

Через два роки Дім, яким з листопада 2021-го керує дизайнер Матьє Блазі, кардинально змінює стратегію та спосіб комунікації зі своєю аудиторією. Тому Bottega Veneta знову повертається до соціальних мереж!

Бренд Bottega Veneta повертається до соціальних мереж
Bottega Veneta у Weibo

Акаунт бренду з’явився у Weibo — платформі мікроблогів, яка широко використовується в Китаї. Там же був опублікований тизер майбутньої колекції сезону осінь-зима 2023, показ якої пройде 25 лютого в рамках Тижня моди в Мілані. Дивіться ролик нижче:

Поява Bottega Veneta у Weibo потенційно може означати швидке повернення бренду в Instagram і навіть створення профілю в TikTok. Керівництво Дому поки офіційно не поділилося новиною про повернення в соцмережі.

 

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos