Now Reading
Бренд Celine призупинив співпрацю з Vogue. Що трапилось?

Бренд Celine призупинив співпрацю з Vogue. Що трапилось?

Бренд Celine призупинив співпрацю з Vogue. Що трапилось?

На Vogue Runway так і не з’явився показ останньої весняної колекції бренду

 

Редактори американського видання WWD помітили, що фотографії показу Celine весна-літо 2022 не були опубліковані на Vogue Runway (хоча до цього там регулярно висвітлювали шоу бренду), і вирішили розібратися в проблемі.

«Ми не приймали рішення про те, щоб не публікувати весняну колекцію [Celine] 2022-го, але ми з нетерпінням чекаємо на можливість висвітлити наступний показ бренду», — заявляє друг видання, що працює в американському Vogue.

Читать также
Бренд Celine призупинив співпрацю з Vogue. Що трапилось?

Повідомляється, що причиною стало звільнення Еммануель Альт з посади головного редактора Vogue France у липні. Це так засмутило креативного директора французького Дому Еді Слімана, що він вирішив призупинити співпрацю та купівлю реклами у виданні. Він також висловив своє розчарування Анні Вінтур, глобальному директору Vogue та головному контент-директору Condé Nast, яка керує американською версією журналу.

Бренд Celine призупинив співпрацю з Vogue. Що трапилось?
Celine весна-літо 2022, crfashionbook.com

Нагадаємо, звільнення Еммануель Альт із французького Vogue пов’язане з новою політикою реструктуризації видавничого дому Condé Nast. У грудні 2020 року головний редактор британського Vogue Едвард Еннінфул став європейським редакційним директором (тепер він відповідає ще й за французьку, іспанську, італійську та німецьку версії журналу). А головні редактори європейських видань Vogue почали поступово змінюватися на голів редакційного контенту. Таким чином, керівництво Condé Nast хоче скоротити бюджети та зробити Vogue більш глобальним.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos