Now Reading
Бренд KATERINA KVIT представив нову колекцію на Pitti Uomo

Бренд KATERINA KVIT представив нову колекцію на Pitti Uomo

Бренд KATERINA KVIT представив нову колекцію на Pitti Uomo

Яскраві фарби та витончені акценти

 

Цього року 11 українських брендів отримали можливість бути представленими на Pitti Uomo у Флоренції – знаковій події у світовій моді.

Постійна місія організаторів виставки – відкривати нові обличчя у fashion-індустрії, підкреслювати свіжі тренди та анонсувати важливі зміни. Цього року, ґрунтуючись на своїх основних принципах – солідарності, гостинності та відкритості, – було прийнято рішення відкрити двері для українських дизайнерів, серед яких і Катерина Квіт – засновниця свого іменного бренду, який давно вподобали українські модниці.

KATERINA KVIT представили нову колекцію resort 2023, до якої увійшли сукні та спідниці з розрізами, які ефектно підкреслюють вигини жіночого тіла, маскулінні та укорочені піджаки, топи та костюми-двійки.

Бренд KATERINA KVIT представив нову колекцію на Pitti Uomo

Показ пройшов на території старовинної флорентійської фортеці 16 століття Форцецца-да-Бассо.

Бренд KATERINA KVIT представив нову колекцію на Pitti Uomo

Модна асоціація Флоренції відзначила яскравий стиль та високу якість виробів – знакові риси бренду, а також грамотний баланс між маскулінністю та фемінністю.

Бренд KATERINA KVIT представив нову колекцію на Pitti UomoБренд KATERINA KVIT представив нову колекцію на Pitti UomoБренд KATERINA KVIT представив нову колекцію на Pitti UomoБренд KATERINA KVIT представив нову колекцію на Pitti UomoБренд KATERINA KVIT представив нову колекцію на Pitti UomoБренд KATERINA KVIT представив нову колекцію на Pitti UomoБренд KATERINA KVIT представив нову колекцію на Pitti UomoБренд KATERINA KVIT представив нову колекцію на Pitti UomoБренд KATERINA KVIT представив нову колекцію на Pitti Uomo
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos