Now Reading
Бренд The Body Wear присвятив новий відеопроєкт українським жінкам

Бренд The Body Wear присвятив новий відеопроєкт українським жінкам

Бренд The Body Wear присвятив новий відеопроєкт українським жінкам

«Незламна»

 

Останні чотири місяці довели, що українську жінку не зламати – навіть у найтендітнішої із нас усередині криється неймовірна сила, здатна витримати будь-які випробування. Ви тільки згадайте історію медсестри з Лисичанська Оксани Баландини, яка втратила обидві ноги через вибух міни. Після цього вона, перебуваючи в лікарні, вийшла заміж за свого хлопця. Або 15-річної Лізи Чернишенко, яка вивезла з Попасної до Бахмуту чотирьох дорослих. Вона сіла за кермо і вела машину після того, як під час обстрілу поранило водія.

Сьогодні українки захищають країну нарівні із чоловіками. Згідно зі статисткою, озвученою першою леді України Оленою Зеленською під час міжнародної конференції «Жінки у конфліктах», у ЗСУ служать близько 37 000 жінок і понад 1000 із них уже стали командирами.

Саме таким жінкам і присвячено нове відео українського бренду The Body Wear, головною героїнею якого стала солістка балету Freedom Юлія Зима, а режисером – Аліна Діанова.

Бренд The Body Wear присвятив новий відеопроєкт українським жінкам

«Ідея ролику – передати через танець і рухи тендітність і силу української жінки, її силу духу і внутрішню свободу. Незламність та красу. Надихнути тисячі жінок підтримувати одна одну та об’єднуватись, вірити у власну свободу і ніколи не здаватись, як би важко зараз не було», – розповідає Марія Яслинська, засновниця бренду.

Бренд The Body Wear присвятив новий відеопроєкт українським жінкам

«Війна перевернула життя кожної з нас – хтось жив тижнями під ракетними ударами і не бачив навіть сонця, хтось тікав в одній піжамі, рятуючи дітей, хтось залишився в окупації, а когось війна зустріла за кордоном і немає можливості повернутися до своїх сімей. Кожна українка сьогодні має свою історію, але я так мрію, щоб у цій гонці на виживання ми не втратили себе і наш внутрішній вогонь. Бренд The Body Wear завжди звеличував жінку, надихався нею і захоплювався її красою, сьогодні ми продовжуємо це робити незважаючи ні на що. І закликаємо всіх українок, від Харкова до Львова, від Києва до Херсона, не забувати – світанок обов’язково настане», – додає Марія.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos