Now Reading
Брітні Спірс знову звернулася до молодшої сестри через соцмережі

Брітні Спірс знову звернулася до молодшої сестри через соцмережі

Брітні Спірс знову звернулася до молодшої сестри через соцмережі

Цього разу у більш м’якій формі

 

Після того, як американський суд остаточно звільнив Брітні Спірс від опіки батька, її сім’я, як і раніше, не дає їй спокою. Напередодні стало відомо, що молодша сестра співачки, 30-річна актриса Джеймі Лінн Спірс, готується випустити власну книгу мемуарів під назвою «Те, що мені варто сказати».

У рамках просування майбутньої книги Джеймі відвідала шоу Good Morning America. Під час програми було зачитано деякі уривки з книги Джеймі, де вона описує параноїдальний стан своєї сестри.

Після цього Брітні різко відповіла їй в Instagram.

«Її не було поряд зі мною усі ці 15 років. То чому вона взагалі говорить про це? Чи вона хоче підвищити продаж книги за мій рахунок? Серйозно? Сподіваюся, твоя книга досягне успіху, Джеймі Лінн. Моя сім’я зруйнувала мої мрії на 100 мільярдів відсотків і тепер намагається виставити мене божевільною… Моя сім’я тягне мене вниз і завжди завдає мені болю – і тому вони мені неприємні!» – резюмувала Спірс.

Читать также
Брітні Спірс знову звернулася до молодшої сестри через соцмережі

Однак Джеймі запевняє, що її книга написана не про Брітні. Незабаром поп-діва знову звернулася до своєї сестри. Вона опублікувала на своїй сторінці у Twitter відкритий лист, але вже у більш м’якій формі.

«Джеймі Лінн… Я не думаю, що твоя книга взагалі про мене… Я сказала кілька різких речей, бо ти, очевидно, завдала мені болю тими речами, які про мене вигадала. Ти кажеш, що любиш мене… але ти, як і раніше, вірна людям, які завдали мені болю. Я думаю, що найбільше мене засмучує те, що коли все це сталося зі мною, коли я дзвонила тобі звідти… ти не відповідала кілька днів!» – почала співачка.

«Ти мені була потрібна… моя сім’я, моя кров і твоя підтримка найбільше на світі! Ви нічого не робили до минулого року! Мені вже байдуже! Скажи все, що ти хочеш сказати. Просто май на увазі, що я знаю твоє справжнє серце більше, ніж чиєсь! Це твоє життя і ти заслуговуєш на гарне життя! Хотіла б і я мати можливість робити те саме, що й ти. А саме – давати інтерв’ю. Я всього цього боюся… Я захоплююсь твоєю силою… просто знай, що я люблю тебе», – додала Брітні.

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos