Now Reading
Будинок за $8 мільйонів: розглядаємо особняк Джастіна і Гейлі Бібер у Беверлі-Гіллз

Будинок за $8 мільйонів: розглядаємо особняк Джастіна і Гейлі Бібер у Беверлі-Гіллз

Будинок за $8 мільйонів: розглядаємо особняк Джастіна і Гейлі Бібер у Беверлі-Гіллз

Все для комфортного життя

 

Протягом останнього року Джастін і Гейлі Бібер намагалися продати свій будинок у Беверлі-Гіллз. Більш того, співак сам брав активну участь у пошуку покупця – Джастін неодноразово виставляв пости в своєму Instagram про продаж будинку. Чому закохані так старанно намагалися розлучитися з нерухомістю, невідомо. Однак нещодавно угода нарешті відбулася – Джастін і Гейлі продали будинок за 8 млн доларів.

У розпорядженні нового власника – розкішний особняк площею 570 квадратних метрів, на яких розмістилися 5 спалень, 7 ванних кімнат, домашній кінотеатр, винний погреб і бібліотека. Також на території є басейн і зона для барбекю.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Justin Bieber (@justinbieber)

Будинок за $8 мільйонів: розглядаємо особняк Джастіна і Гейлі Бібер у Беверлі-ГіллзБудинок за $8 мільйонів: розглядаємо особняк Джастіна і Гейлі Бібер у Беверлі-ГіллзБудинок за $8 мільйонів: розглядаємо особняк Джастіна і Гейлі Бібер у Беверлі-ГіллзБудинок за $8 мільйонів: розглядаємо особняк Джастіна і Гейлі Бібер у Беверлі-ГіллзБудинок за $8 мільйонів: розглядаємо особняк Джастіна і Гейлі Бібер у Беверлі-ГіллзБудинок за $8 мільйонів: розглядаємо особняк Джастіна і Гейлі Бібер у Беверлі-ГіллзБудинок за $8 мільйонів: розглядаємо особняк Джастіна і Гейлі Бібер у Беверлі-ГіллзБудинок за $8 мільйонів: розглядаємо особняк Джастіна і Гейлі Бібер у Беверлі-ГіллзБудинок за $8 мільйонів: розглядаємо особняк Джастіна і Гейлі Бібер у Беверлі-ГіллзБудинок за $8 мільйонів: розглядаємо особняк Джастіна і Гейлі Бібер у Беверлі-ГіллзБудинок за $8 мільйонів: розглядаємо особняк Джастіна і Гейлі Бібер у Беверлі-Гіллз
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos