Now Reading
Cardi B подала на розлучення з репером Offset

Cardi B подала на розлучення з репером Offset

Cardi B подала на розлучення з репером Offset

Ще одна зіркова пара не впоралася з карантином

 

Це точно кінець! Хіп-хоп-виконавиця Cardi B розходиться з репером Offset і вже подала до суду документи про розірвання шлюбу. Про це повідомляє TMZ.

Згідно з заявою, Cardi B домагається законної опіки над їхньою дворічною донькою Калче і вимагає виплати аліментів, розмір яких не уточнюється. Причину такого рішення співачка не називає, при цьому пояснює, «що жодних перспектив на примирення у пари немає».

Cardi B подала на розлучення з репером Offset

Стосунки Cardi B і Offset ніколи не були простими. Вони таємно одружилися в 2017 році, а в грудні 2018 року вже оголосили про розставання. Тоді співачка хотіла подати на розлучення через зраду чоловіка. Але через два місяці пара помирилася.

Читать также
Cardi B подала на розлучення з репером Offset

«Це життя. Коли ти любиш когось і ви розлучаєтеся, і в соцмережах тобі кажуть, що з цією людиною більше не варто спілкуватися, ти впадаєш в депресію і не можеш вибратися з неї, доки ви все не обговорите», — так тоді Cardi B коментувала примирення.

Останні місяці в мережі ходили чутки про те, що подружжя зараз переживає не найкращі часи, і Offset знову знаходить розраду в інших жінках. Мабуть, Cardi B вирішила першою поставити крапку в цій історії любові.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos