Now Reading
Чому Ченнінг Татум і Дженна Деван розлучилися?

Чому Ченнінг Татум і Дженна Деван розлучилися?

Чому Ченнінг Татум і Дженна Деван розлучилися?

Актор поділився подробицями з Vanity Fair та знявся для обкладинки журналу

 

Через чотири роки після свого розлучення з Дженною Деван, Ченнінг Татум вирішив докладніше розповісти про причини розриву й про те, як він і його дочка Еверлі стали «найкращими друзями».

За словами актора, ні він ні Дженна не хотіли руйнувати дев’ятирічний шлюб, але жити разом пара більше не могла. «Ми дуже довго боролися за це [спільне життя у шлюбі], хоча обидва знали, що вже віддалилися одне від одного. Я думаю, ми просто розповідали історію кохання, яку вигадали ще в молодості. І продовжували це робити навіть коли життя говорило нам, наскільки ми різні», — ділиться Татум з журналом Vanity Fair.

Він зізнався, що розглянути проблему в подружньому житті їм допомогла їхня дочка, яка з’явилася на світ у 2013 році: «Ви починаєте розуміти різницю між вами, коли стаєте справжніми батьками. Адже ви по-різному виховуєте, по-різному бачите світ і рухаєтесь у ньому».

Чому Ченнінг Татум і Дженна Деван розлучилися?
Ченнінг Татум на обкладинці Vanity Fair, лютий 2023

«Спочатку було дуже страшно, — розповідає актор про розлучення. — Твоє життя просто починає обертатися довкола своєї осі. Весь цей план, який у тебе був, буквально перетворюється на пісок і проходить крізь твої пальці.

Ченнінг також додав, що був розгублений після розриву з Дженною, але його емоційний стан врятувала Еверлі, з якою він сильно зблизився: «Все почалося з моєї дочки. Я просто кинув усе і зосередився на ній. І це було найкраще, що я колись робив. Тому що за час, проведений разом, ми стали найкращими друзями».

Читать также
Чому Ченнінг Татум і Дженна Деван розлучилися?
Чому Ченнінг Татум і Дженна Деван розлучилися?
Ченнінг Татум і його донька Еверлі, @channingtatum

Нагадаємо, Ченнінг Татум та Дженна Деван розлучилися у квітні 2018 року після 9 років шлюбу. Зараз Деван заручена з актором Стівом Казі, від якого в неї є син Каллум, а Татум зустрічається з моделлю Зої Кравітц.

Фото обкладинки: Jenna Dewan/Instagram

 

5 1 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos