Now Reading
Чому новий хоррор за книгою Стівена Кінга довелося редагувати

Чому новий хоррор за книгою Стівена Кінга довелося редагувати

Чому новий хоррор за книгою Стівена Кінга довелося редагувати

Втім, письменник схвалив екранізацію

 

2 червня 2023 року на великих екранах глядачі матимуть змогу побачити містичний хоррор The Boogeyman («Бугімен»), який є екранізацією оповідання «І прийшов бука» Стівена Кінга 1973 року.

У центрі сюжету – старшокласниця Седі Харпер (Софі Тетчер) та її молодша сестра Сойєр (Вів’єн Ліра Блер), які нещодавно втратили свою матір. Після смерті близької людини дівчата починають помічати, що в темних куточках їхнього будинку ховається якась дивна істота.

Режисером кінострічки виступив Роб Севідж.

Що цікаво, новий хоррор довелося трохи відредагувати. Зокрема, творці фільму змінили сюжет, який показує монстра. Справа в тому, що під час тестових показів глядачі так злякалися і голосно кричали, що пропустили важливі сюжетні моменти.

 

Читать также
Чому новий хоррор за книгою Стівена Кінга довелося редагувати

«Коли вперше побачили цю істоту, глядачі закричали дуже голосно, а потім одразу почали розмовляти зі своїми сусідами та перешіптуватись, через що пропустили наступні репліки. Тож нам довелося перемонтувати його та вбудувати 45-секундне доповнення, щоб вони не пропустили жодної важливої інформації», – розповів Роб Севідж у своєму недавньому інтерв’ю для Empire.

До речі, фільм уже встиг отримати позитивний відгук від самого Кінга. За словами Севіджа, хоррор показали письменнику у його кінотеатрі в штаті Мен. Після перегляду Кінг відправив режисерові повідомлення зі схвальним відгуком.

Варто зазначити, що новий фільм стане вже не першою спробою екранізації «І прийшов бука». У 2005 році режисер Стефен Т. Кей випустив «Бугімен», проте картина не здобула великої похвали ні у критиків, ні у глядачів.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos