Now Reading
«Це вони образили мене»: Рідлі Скотт відповів на критику фільму «Дім Gucci»

«Це вони образили мене»: Рідлі Скотт відповів на критику фільму «Дім Gucci»

«Це вони образили мене»: Рідлі Скотт відповів на критику фільму «Дім Gucci»

Режисер вважає звинувачення спадкоємців сім’ї образливими

 

Напередодні спадкоємці Альдо Гуччі, який був головою модного будинку Gucci в 1953-1986 роках, відреагували на фільм Рідлі Скотта «Дом Gucci», що нещодавно вийшов.

Вони заявили, що кінострічка представила їх рідних «негідниками, неосвіченими та байдужими до навколишнього світу». Зокрема, єдина дочка Альдо Гуччі Патриція назвала образ її батька у виконанні Аль Пачіно «ганебним, тому що він на нього зовсім не схожий».

«Це по-людськи дуже боляче, і це ображає спадщину, на якій зараз будується бренд», – зазначили представники родини Gucci.

Дісталося і Леді Гагі. Династія обурилася, як показали головну героїню Патрицію Реджані. Їм не сподобалося, що її зобразили «жертвою у жорстокому світі чоловіків».

«Патриція Реджані не лише у фільмі, а й у заявах акторів зображується жертвою, яка намагається вижити у чоловічій шовіністичній корпоративній культурі. Не може бути нічого далекого від істини».

Читать также
«Це вони образили мене»: Рідлі Скотт відповів на критику фільму «Дім Gucci»

Рідлі Скотт не став мовчати і відповів на критику сім’ї Гуччі. Він вважає всі звинувачення образливими: «Я намагався поставитися з максимальною повагою до Gucci, я навів безліч незаперечних фактів. Вони образилися? Та вони самі образили мене!».

Також він прокоментував випади щодо відсутності подібності героїв та прототипів.

«Люди, які писали нам від сім’ї на самому початку, були тривожно образливі, кажучи, що Аль Пачіно фізично не був схожим на Альдо Гуччі. І все ж, відверто кажучи, кого вони могли б уявити в цій ролі краще, ніж Аль Пачіно? Прошу вибачення! У мене, напевно, найкращі актори у світі, це ще має так повезти», – зазначив режисер.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos