Now Reading
«Це зломило мене, я злягла»: Ксенія Мішина зізналася, що страждала від панічних атак

«Це зломило мене, я злягла»: Ксенія Мішина зізналася, що страждала від панічних атак

«Це зломило мене, я злягла»: Ксенія Мішина зізналася, що страждала від панічних атак

Згадуючи минуле

 

Колишня «Холостячка» країни Ксенія Мішина, як і багато знаменитостей, є активним користувачем Instagram – на її сторінку підписано понад 800 тис. осіб. Як і належить селебріті, 32-річна актриса охоче ділиться замальовками із повсякденного життя, вдалими селфі та відвертими роздумами на різні теми.

Цього разу Ксенія зробила флешбек у минуле та розповіла про переломний момент у житті. Актриса зізналася, що довгий час страждала від панічних атак.

«Як зараз пам’ятаю день, який провів межу і вимкнув світло в моєму маленькому акваріумі. Я купила в університетській їдальні чорну каву і вже за годину мені стало погано. Я прийшла додому і до вечора мучилася, не розуміючи, що зі мною і чому так страшно. Ввечері мама відвела мене до поліклініки і там виявили високий тиск. Нічого страшного, сказали, але психіка швидко і точно запам’ятала той стан. З того дня почалося моє персональне пекло».

За словами Ксенії, цей досвід – найстрашніше, що їй колись доводилося переживати.

«Щодня розпочалися панічні атаки. Ніхто ніколи не зрозуміє цього стану, не зазнавши його. Це зламало мене, я злягла. Буквально. Коли моє тіло приймало вертикальне положення, йому ставало настільки погано, що я не могла зробити і кроку. Саме тоді я дізналася, які бувають страхи у людей: страх смерті, страх життя, страх усього! До мене щодня приїжджали швидкі і знижували тиск, заспокоюючи мою психіку, що розгулялася, яка ніяк не хотіла працювати на мене. На жодне запитання у моїй голові не було відповіді. Порожнеча. Це гірше ніж акваріум, цей вакуум зводив з розуму».

Актриса зазначила, що виявити проблему та звернутися до фахівців їй допомогли батьки.

Читать также
«Це зломило мене, я злягла»: Ксенія Мішина зізналася, що страждала від панічних атак

«Батьки возили мене по лікарнях, але всі життєві показники були в нормі. У результаті я опинилася в психлікарні, де лікар сказала, що я не їхній пацієнт і направила до психотерапевта…».

Це лише перша частина історії Ксенії. Другу вона пообіцяла розповісти трохи згодом.

 

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos